11% Korting
De 2XU thermal compression longsleeve top MA3021 black is een ideale thermische onderlaag om onder kleding te dragen, of om als buitenkleding te dragen in koude tijden.
Met een geborsteld thermische binnenlaag, geeft deze top warmte terwijl hij ook ondersteuning biedt om alle bovenlichaam spieren te onderhouden met betrekking tot: houding, ademhaling en lenigheid.
Compressie in de onderarmen bevordert de bloedsomloop, terwijl de bewegingsvrijheid optimaal blift voor optimale prestaties. Deze thermische kleding is te gebruiken voor training, wedstrijd of recreatieve activiteiten.
€129,90
€114,95Je bespaart €14,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU thermal compression longsleeve top MA3021 black
De 2XU Thermal Compression Long Sleeve Top is een ideale thermische onderlaag om onder kleding te dragen, of om als buitenkleding te dragen in koude tijden. Met een geborsteld thermische binnenlaag, geeft deze top warmte terwijl hij ook ondersteuning biedt om alle bovenlichaam spieren te onderhouden met betrekking tot: houding, ademhaling en lenigheid. Compressie in de onderarmen bevordert de bloedsomloop, terwijl de bewegingsvrijheid optimaal blift voor optimale prestaties. Deze thermische kleding is te gebruiken voor training, wedstrijd of recreatieve activiteiten.
Eigenschappen:
- PWX FLEX stof levert optimale ondersteuning te biceps, triceps, onderarm, deltaspier, borst- en core buikspieren.
- Geborsteld interieur thermische laag voor extra warmte.
- Afgestudeerd compressie verhoogt de bloedcirculatie voor een betere herstel en verminderde spierstijfheid na de training.
- Raglan mouw constructie voor optimale bewegingsvrijheid.
- Flatlocknaden om schuren te verminderen voor meer comfort.
- Krachtige Invista LYCRA voor uitzonderlijke pasvorm , ondersteuning en herstel.
- Hoge filamentgarens voor droogte - transporteert zweet van de huid naar de stof buitenkant.
- Antibacteriële en UPF50 + bescherming tegen de zon.
Materiaal:
PWX FLEX [THERMAL]
Samenstelling materiaal:
80 % Nylon en 20% Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Singlet groen dames
(1037-GRN)
Met de Fusion Run Singlet blijf je fris, comfortabel en volledig gefocust tijdens elke training! Dit lichtgewicht en technische singlet biedt uitstekende ventilatie en voert vocht snel af, zodat je droog blijft, zelfs tijdens intensieve inspanningen. Dankzij de zachte flatlock-naden en unieke stretch heb je volledige bewegingsvrijheid zonder irritatie.
(incl. BTW)
51% Korting
Craft PRO Hypervent shirt zwart dames
(1910433-999000)
Het Craft Pro Hypervent shirt is een hardloopshirt met korte mouwen. Het T-shirt is ontworpen voor je meest intensieve runs en trainingen. Dankzij het geperforeerde materiaal blijf je koel en droog. Het geeft een zeer hoog ademend vermogen en voert vocht goed af. Maak je geen zorgen over irritatie door schurende naden. De naden zijn getaped voor een minimale kans op irritatie. Het T-shirt is zeer licht van gewicht en geeft maximale bewegingsvrijheid. Het Pro Hypervent T-shirt is ideaal om te dragen tijdens je intensieve korte runs of juist tijdens je lange duurloop.
€44,95
€21,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
Fusion C3 T-shirt rood dames
(0274-RED)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
28% Korting
Craft Essence slim hardloopshirt SS wit heren
(1908753-900000)
De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
€34,95
€24,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Craft Essence slim hardloopshirt LS donkerblauw heren
(1908754-396000)
De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
(incl. BTW)
Fusion Nova T-shirt grijs heren
(1033-GRE)
Het Fusion Nova T-shirt is een actief zweettransporterend hardloopshirt.
Het is extreem comfortabel en zacht.
De stof voert vocht actief weg van je huid en is zeer sneldrogend en blijft niet aan de huid plakken tijdens een activiteit.
Het materiaal is tevens gemaakt met mechanische stretch zonder gebruik te maken van elastische garens en dat geeft het shirt een lange levensduur en onverminderde prestaties gedurende deze levensduur.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > 2XU thermal compression longsleeve top MA3021 black
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.