De 2xu XVENT G2 hardloopshirt is een shirt met een vochtafvoerende en dubbel gebreide stof.
Deze stof zort ervoor dat u droog blijft tijdens slecht weer.
Het shirt is perfect en helpt met presteren en is erg comfortabel.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Korte mouwen
- Dubbel gebreide vochtafvoerende stof op de voorkant en de armen.
- Lichtgewicht
- Reflecterende details
- Antibacteriële en reukloze technologie
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Core Dry ondershirt SS zwart dames
(1910445-999000)
Het Craft Core Dry is een zacht, lichtgewicht en ademend ondershirt. Het shirt met biedt een goed vochttransport dat uitstekend comfort biedt tijdens de dagelijkse workouts.
(incl. BTW)
Fusion Nova T-shirt groen heren
(1033-GRN)
Het Fusion Nova T-shirt is een actief zweettransporterend hardloopshirt.
Het is extreem comfortabel en zacht.
De stof voert vocht actief weg van je huid en is zeer sneldrogend en blijft niet aan de huid plakken tijdens een activiteit.
Het materiaal is tevens gemaakt met mechanische stretch zonder gebruik te maken van elastische garens en dat geeft het shirt een lange levensduur en onverminderde prestaties gedurende deze levensduur.
(incl. BTW)
Fusion C3 T-shirt donkerblauw dames
(0274-NIB)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
Craft Essence slim hardloopshirt SS rood heren
(1908753-430000)
De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
(incl. BTW)
Fusion SLi LS shirt wit/zwart heren
(1051-WHT)
De Fusion SLi LS shirt semi-strak en superlicht T-shirt met lange mouwen en hoge zonbescherming op warme zonnige dagen tijdens het hardlopen of andere buitenactiviteiten.
Het speciaal ontwikkelde, technische SLi-materiaal reguleert de temperatuur en is comfortabel onder alle omstandigheden.
(incl. BTW)
Fusion C3 Singlet blauw heren
(0285-SBL)
De Fusion C3 singlet is voor zowel binnen als buiten en te gebruiken voor allround trainingen.
De C3-singlet is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
De stof wordt bij lage temperatuur geverfd, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert, terwijl de kleur langer blijft glanzen.
Een functioneel singlet dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > 2XU XVENT G2 hardloopshirt korte mouw grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.