Compressport Training t-shirt zwart heren  TSTN-SS99 11% Korting

Compressport Training t-shirt zwart heren

TSTN-SS99 | Schrijf de eerste review! 34172 34172 7640170348262

Het Compressport Training t-shirt zwart heren heeft een losse pasvorm, is comfortabel om te dragen en belemmert geen bewegingen.

Weegt slechts 80 gram, dit maakt het shirt het zachtste en het lichtste van allemaal.

De hydrofobe vezel behoudt geen water en brengt vocht en zweet uit.

Dankzij de lichte drukvezels, vooral op de rug, zorgt het trainingshirt ervoor dat je schouders uitgelijnd blijven.

Het lichte compressiegebied is rechtstreeks geweven in de stof om ervoor te zorgen dat u de juiste positie heeft tijdens langdurige inspanning.

Daardoor verbetert de ademhaling en de zuurstofbehandeling tijdens de inspanning, evenals het verbeteren van uw herstel.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 2-4 werkdagen

€43,95

38,95 €38,95

Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Compressport Training t-shirt zwart heren:

- Omdat het shirt is gemaakt in speciale hydrofobe vezels, worden zweet en vocht niet bewaard; bacteriën en nare geuren worden op afstand gehouden
- Met slechts 80 gram voelt u het shirt niet wanneer u het draagt
- Bevestigd zonder naden, zodat uw Training shirt voor geen irritaties zorgt op de huid
- Niet meer ongemakkelijk zware, vochtige kleding die irriteren en niet droogt
- Voor optimaal comfort is de microvezel 100% naadloos, lichtgewicht en erg zacht
- Uw Compressport behoudt geen water en blijft onder alle omstandigheden vederlicht

Specificaties
  • Merken Compressport
  • Compressie Zonder compressie
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Compressport 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion C3 T-shirt donkerblauw dames Fusion C3 T-shirt donkerblauw dames (0274-NIB)

Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.

Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.

Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.

De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.

Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€44,95

 (incl. BTW)

Craft Advanced Subz Wool 2 lange mouw hardloopshirt heren zwart 28% Korting Craft Advanced Subz Wool 2 lange mouw hardloopshirt heren zwart (1911332-909000)

De Craft Advanced Subz Wool 2 hardloopshirt is een hardloop t-shirt met lange mouwen, ontworpen voor intensieve trainingen op kille herfst- en winterdagen. Deze geavanceerde turtleneck tee is gemaakt van zacht en functioneel polyester en merino wol jersey. De wol houdt je warm terwijl het polyester zorgt voor een efficiënt vochttransport om je droog te houden. Daarnaast is het kledingstuk voorzien van mesh aan de zijkanten en oksels voor verbeterde ventilatie.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€59,95

€42,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence hardloopshirt korte mouw 2 donkerblauw dames 13% Korting Craft ADV Essence hardloopshirt korte mouw 2 donkerblauw dames (1914798-396000)

Het Craft ADV Essence Hardloopshirt met korte mouw tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€25,95

  Je bespaart €4,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence hardloopshirt korte mouw 2 zwart dames 13% Korting Craft ADV Essence hardloopshirt korte mouw 2 zwart dames (1914798-999000)

Het Craft ADV Essence Hardloopshirt met korte mouw tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€25,95

  Je bespaart €4,- (incl. BTW)

2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw White/No Logo Dames 10% Korting 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw White/No Logo Dames (WA6401A-WHT/NLO)

Ontdek de nieuwste 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw volledige Compressie Ondersteuning voor Bovenlichaam. De 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw biedt volledige compressie-ondersteuning voor het bovenlichaam, wat zorgt voor betere houdingsbewustzijn, een sterkere prestatie en een verlaagd risico op blessures.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€79,99

€71,95

  Je bespaart €8,04 (incl. BTW)

Fusion C3 Zip Neck donkergrijs dames 10% Korting Fusion C3 Zip Neck donkergrijs dames (0155-GRD)

De Fusion C3 Zip Neck is een geweldige toevoeging aan je hardloopgarderobe. De van verfijnde materialen ontworpen zip neck is een veelzijdige klassieker die je kunt gebruiken als tussenlaag tijdens koude winterse runs of als buitenste laag over een vochtafvoerende baselayer. Je kunt je C3 Zip Neck ook gebruiken voor en na je training, opwarmen of voor buitenactiviteiten en ontspanning. Het shirt is zacht en comfortabel. Hij zorgt voor snelle en goede vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt, tijdens of na de activiteit.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€94,95

€84,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Compressport Training t-shirt zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.