Craft Brilliant 2.0 thermal wind lange mouw hardloopshirt roze/grijs dames  1904316-2801 21% Korting

Craft Brilliant 2.0 thermal wind lange mouw hardloopshirt roze/grijs dames

1904316-2801 | Schrijf de eerste review! 34889 34889 7318572784505

Het Craft Brilliant 2.0 thermal wind lange mouw hardloopshirt roze/grijs dames is gemaakt om je ook in de gure omstandigheden toch lekker te laten lopen!

Het Shirt is aan de voorzijde voorzien van een windblocker die je core comfortabel en warm houdt.

De binnenzijde is voorzien van een thermische zachte stof die heerlijk warm aanvoelt.

Het shirt heeft een ergonomische pasvorm wat ervoor zorgt dat het niet alleen super goed zit, maar ook natuurlijk een optimale bewegingsvrijheid garandeert.

Het shirt heeft een wat langere rits die het aan en uittrekken vergemakkelijkt, en je van de nodige ventilatie kan voorzien


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

78,95 €78,95

Je bespaart €21,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Craft Brilliant 2.0 thermal wind lange mouw hardloopshirt roze/grijs dames

Craft Run
Craft Run is ontworpen voor hardlopers die niks liever doen dan hardlopen, op elk niveau. Door een combinatie van zeer functionele stoffen en een ergonomisch ontwerp, biedt deze kleding een uitstekend lichaamstemperatuurbeheer, comfort, lichaamsbeweging en bewegingsvrijheid.

Eigenschappen:
- Dames hardloopshirt met lange mouwen
- Reflecterende details rondom!
- Windblocker aan de voorzijde
- Goed ademend vermogen
- Ergonomische pasvorm
- Maximale bewegingsvrijheid
- Halve rits aan de voorzijde
- Zachte comfortabele binnenvoering

Specificaties
  • Merken Craft
  • Compressie Zonder compressie
  • Kleur Roze
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Odlo Run Easy Warm Millennium Element hardloopshirt lange mouw zwart heren 28% Korting Odlo Run Easy Warm Millennium Element hardloopshirt lange mouw zwart heren (313612-60008)

De Odlo Run Easy Warm Millennium Element hardloopshirt is de perfecte tussenlaag. De hoody is gemaakt van een lichtgewicht stof en zit erg comfortabel. Het hardloopshirt houd je goed warm tijdens je training op de koudere dagen van het jaar. De wafelstructuur zorgt dat het shirt met je lichaam meebeweegt en daarom comfortabel blijft aanvoelen. Ideaal te gebruiken als tussenlaag of als trui.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€69,95

€49,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw groen heren 16% Korting Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw groen heren (1914792-664000)

Het Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€24,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw zwart dames 16% Korting Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw zwart dames (1914798-999000)

Het Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€24,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Fusion C3 Zip Neck blauw dames Fusion C3 Zip Neck blauw dames (0155-NIB)

De Fusion C3 Zip Neck is een geweldige toevoeging aan je hardloopgarderobe. De van verfijnde materialen ontworpen zip neck is een veelzijdige klassieker die je kunt gebruiken als tussenlaag tijdens koude winterse runs of als buitenste laag over een vochtafvoerende baselayer. Je kunt je C3 Zip Neck ook gebruiken voor en na je training, opwarmen of voor buitenactiviteiten en ontspanning. Het shirt is zacht en comfortabel. Hij zorgt voor snelle en goede vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt, tijdens of na de activiteit.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€94,95

 (incl. BTW)

Craft Essence slim hardloopshirt LS zwart heren 14% Korting Craft Essence slim hardloopshirt LS zwart heren (1908754-999000)

De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€49,95

€42,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

Fusion C3 T-shirt blauw heren Fusion C3 T-shirt blauw heren (0273-NIB)

Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.

Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.

Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.

De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.

Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€44,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft Brilliant 2.0 thermal wind lange mouw hardloopshirt roze/grijs dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.