
Het Craft Pro Hypervent shirt is een hardloopshirt met korte mouwen.
Het T-shirt is ontworpen voor je meest intensieve runs en trainingen.
Dankzij het geperforeerde materiaal blijf je koel en droog.
Het geeft een zeer hoog ademend vermogen en voert vocht goed af.
Maak je geen zorgen over irritatie door schurende naden.
De naden zijn getaped voor een minimale kans op irritatie.
Het T-shirt is zeer licht van gewicht en geeft maximale bewegingsvrijheid.
Het Pro Hypervent T-shirt is ideaal om te dragen tijdens je intensieve korte runs of juist tijdens je lange duurloop.
€44,95
€21,95Je bespaart €23,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Ademende stof
- Vochtafvoerend
- Getapete naden voor minimale kans op irritatie
- Licht van gewicht
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Verbeter je prestaties in de buitenlucht met de 2XU Igniton Compression hardloopshirt lange mouw, die je warm houdt en ondersteuning biedt van begin tot eind.
€89,99
€80,95Je bespaart €9,04 (incl. BTW)
Het Craft PRO Hypervent Wind Lange Mouw Hardloopshirt is ontworpen voor hardlopers die niet bang zijn voor windige omstandigheden en koude dagen. Dit shirt combineert lichtgewicht bescherming met ademend vermogen, zodat je optimaal kunt presteren, zelfs wanneer het weer niet meewerkt. Met een innovatieve pasvorm en geavanceerde technologieën biedt dit shirt het comfort en de functionaliteit die je nodig hebt tijdens je hardloopsessies.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Het Craft Core Dry is een zacht, lichtgewicht en ademend ondershirt. Het shirt met biedt een goed vochttransport dat uitstekend comfort biedt tijdens de dagelijkse workouts.
(incl. BTW)
De Craft Core Trim Thermal Midlayer is een warme en veelzijdige midlayer hardloopshirt met lange mouwen en een halve rits.
Het shirt is gemaakt van thermische stof met geborstelde binnenkant voor extra warmte en isolatie.
De midlayer is niet alleen geschikt als tussenlaag op winterse dagen maar ook als buitenlaag op frisse dagen.
€89,95
€74,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Fusion C3 midlayer is een super comfortabel en veelzijdig trainingsshirt met lange mouwen.
Dit veelzijdig trainingsshirt is te gebruiken voor de meeste trainingen, zowel binnen als buiten en tevens zeer geschikt als basislaag en ook als tussenlaag.
Het sweatshirt is gemaakt in het zeer technische C3 materiaal, dat zweet actief van de huid wegtrekt naar de buitenzijde van de stof.
Hierdoor ervaar je dat je huid droger blijft en een meer stabiele lichaamstemperatuur heeft, waardoor je een hoger comfort beleeft je hierdoor nog meer comfort.
Aanbevolen voor buitenactiviteiten, trainingen en het dagelijks leven.
Dit sweatshirt is de perfecte keuze voor bij je C3-tights of S1-jack.
€94,95
€81,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft PRO Hypervent shirt zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.