16% Korting
Het Craft PRO Hypervent wind lange mouw hardloopshirt is een comfortabel hardloopshirt met lange mouwen.
Het shirt heeft windbeschermende ripstop-stof aan de voorkant en zachte polyester jersey aan de achterkant voor verbeterde ventilatie en efficiënt beheer van de lichaamstemperatuur.
€89,95
€74,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Lichtgewicht
- Hoog ademend vermogen
- Vocht- en zweetafvoeren
- Stretch polyester ripstop voorkant voor bescherming tegen de wind
- Duimgreep voor extra bescherming en warmte
- Zakje met ritssluiting
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
51% Korting
Craft PRO Hypervent shirt zwart dames
(1910433-999000)
Het Craft Pro Hypervent shirt is een hardloopshirt met korte mouwen. Het T-shirt is ontworpen voor je meest intensieve runs en trainingen. Dankzij het geperforeerde materiaal blijf je koel en droog. Het geeft een zeer hoog ademend vermogen en voert vocht goed af. Maak je geen zorgen over irritatie door schurende naden. De naden zijn getaped voor een minimale kans op irritatie. Het T-shirt is zeer licht van gewicht en geeft maximale bewegingsvrijheid. Het Pro Hypervent T-shirt is ideaal om te dragen tijdens je intensieve korte runs of juist tijdens je lange duurloop.
€44,95
€21,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
Fusion C3 Singlet rood dames
(0286-RED)
De Fusion C3 singlet is voor zowel binnen als buiten en te gebruiken voor allround trainingen.
De C3-singlet is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
De stof wordt bij lage temperatuur geverfd, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert, terwijl de kleur langer blijft glanzen.
Een functioneel singlet dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
(incl. BTW)
Fusion C3 T-shirt rood dames
(0274-RED)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw bruin heren
(1914792-286000)
Het Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Essence hardloopshirt korte mouw 2 zwart heren
(1914792-999000)
Het Craft ADV Essence hardloopshirt korte mouw 2 tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Fusion C3 LS Shirt zwart dames
(0283-BLK)
De Fusion C3 LS Shirt is een superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Ideaal voor hardlopen en verschillende trainingen bij lagere temperaturen of voor degenen die lange mouwen verkiezen.
Kan ook als binnenste laag worden gebruikt tijdens het hardlopen in de lente- en herfstmaanden.
Een functioneel LS-shirt dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft PRO Hypervent wind lange mouw hardloopshirt dames flumino
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.