
Deze Odlo Essential Ceramiwarm hardloopshirt is gemaakt van gerecycelde garen en beschikt over een fijne korte rits voor extra islotatie.
Dit shirt beschikt over keramische microdeeltjes die helpen je lichaamsklimaat tot wel 3 °C te verhogen en de vochtregulatie overal te verbeteren.
Dit comfortabele hardloopshirt heeft een fijne bewegingsvrijheid.
€69,95
€44,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Actief verwarmend
- Bewegingsvrijheid
- Uitstekende vochtregulering
- Gerecycled product
- Reflecterende details
- Korte rits
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De 2XU Light Speed Tech hardloopsinglet is ontworpen voor de serieuze sporter die koel en comfortabel wil blijven, zelfs tijdens de intensiefste trainingen. Dankzij de geavanceerde ventilatiezones op de bovenste borst en rug krijg je gerichte luchtcirculatie op de plekken waar je het het meeste nodig hebt.
€79,99
€71,95Je bespaart €8,04 (incl. BTW)
De Fusion C3 Zip Neck is een geweldige toevoeging aan je hardloopgarderobe. De van verfijnde materialen ontworpen zip neck is een veelzijdige klassieker die je kunt gebruiken als tussenlaag tijdens koude winterse runs of als buitenste laag over een vochtafvoerende baselayer. Je kunt je C3 Zip Neck ook gebruiken voor en na je training, opwarmen of voor buitenactiviteiten en ontspanning. Het shirt is zacht en comfortabel. Hij zorgt voor snelle en goede vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt, tijdens of na de activiteit.
(incl. BTW)
De Craft Community Function hardloopshirt.
Bouw je teamgeest met dit klassieke functionele t-shirt ontworpen voor de meeste soorten teamsporten.
Gemaakt van zacht, lichtgewicht en sneldrogend materiaal dat zorgt voor een efficiënt vochttransport en veel comfort.
Perfect voor branding met club-, sponsor- of bedrijfslogo's.
€17,95
€15,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Het Craft Core Dry is een zacht, lichtgewicht en ademend ondershirt. Het shirt met biedt een goed vochttransport dat uitstekend comfort biedt tijdens de dagelijkse workouts.
€24,95
€19,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Het Craft Core Dry is een zacht, lichtgewicht en ademend ondershirt. Het shirt met biedt een goed vochttransport dat uitstekend comfort biedt tijdens de dagelijkse workouts.
(incl. BTW)
Het Craft Core Endurance singlet shirt mouwloos is een functioneel, zacht en rekbaar fietsinglet voor het fietsen in warme weer omstandigheden. Deze singlet is gemaakt van gerecycled polyster op de schouder en rug. Daarnaast is de singlet voorzien van siliconen grippers aan de onderkant van de zoom voor een goed pasvorm en 2 achterzakken.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Odlo Essential Ceramiwarm (zip) hardloopshirt lange mouw zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.