12% Korting
Het 2XU compressie short is geschikt voor training, wedstrijd en recreatie.
De compressie stimuleert de zuurstofrijke doorbloeding van de spieren. Dit geeft meer kracht, uithoudingsvermogen en minder spierbeschadiging.
Herstellen na een trainingsinspanning gaat hierdoor drastisch sneller waardoor de training eerder en intensiever hervat kan worden.
Door toepassing van UPF 50+ Sun Protection weerkaatst de stof UV-straling en absorbeert de compressiebroek veel minder zon warmte.
€79,90
€69,95Je bespaart €9,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU compressie short
Het 2XU compressie short is geschikt voor training, wedstrijd en recreatie. De compressie stimuleert de zuurstofrijke doorbloeding van de spieren en afvoer van afvalstoffen. Dit geeft meer kracht, uithoudingsvermogen en minder spierbeschadiging. Herstellen na een trainingsinspanning gaat hierdoor drastisch sneller waardoor de training eerder en intensiever hervat kan worden. Door toepassing van UPF 50+ Sun Protection weerkaatst de stof UV-straling en absorbeert de compressiebroek veel minder zon warmte. De garens zijn voorzien van zogenaamt 'moisture management', Dit zorgt voort een snelle verdamping van transpiratievocht waardoor de compressiebroek aanzienlijk droger blijft tijdens het sporten.
2XU Compressie Sportkleding is geschikt voor diverse toepassingen voor wielrennen, mountainbiken, lopen, trialrunning, ski, golf enzovoorts. Onafhankelijke studies hebben bewezen dat compressie kleding een bijdrage kan leveren op zowel trainingsgebied als recuperatiegebied.
Eigenschappen:
- Krachtige PWX Weight 105D textiel en PWX Flex 70D cirkulair geweven textiel met 360 graden stretch voor maximaal spierondersteuning en bloedcirculatie.
- Maximaliseer prestaties op training en wedstrijd voor langere periodes terwijl u spiermoeheid en schade sterk vermindert.
- Vocht regulerend, ademend, antibacterieel en SPF50+ zon bescherming.
Geschikt voor:
- Trainen en competitie
- Zowel actief als herstel gebruik
- Lopen, wandelen, hiken
- Gym, Fitness, crossfit
- Paddle & Watersporten
- Sneeuw/outdoor sporten
- Bal sporten/ zaalsporten
Materiaal:
PWX FLEX
Materiaal samenstelling:
80 % Nylon en 20 % Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
23% Korting
Craft Advanced Essence stretchshort (5 inch) flumino heren
(1908763-851000)
De Craft Advanced Essence Stretch Short (5 inch) is een van onze favoriete hardloopshorts. De short heeft korte pijpen en een binnenbeenlengte van ongeveer 12,5 cm. De broek is voorzien van een elastische stof wat bewegingsvrijheid optimaliseert. Aan de achterkant is de broek voorzien van verborgen zakken. De reflecterende details bieden de broek een uitstekende zichtbaarheid.
€54,95
€41,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Fusion Long Tights super zwart heren
(1071-DDB)
De Fusion Long Tights super zwart heren zijn ontworpen voor hardlopers die het maximale uit elke kilometer willen halen. Gemaakt van ademend C3-materiaal, voorzien van functionele zijzakken en een comfortabele elastische tailleband met trekkoord. Ideaal voor trainingen, wedstrijden of als extra laag onder lange tights.
(incl. BTW)
Fusion High Rise Short Tights bordeaux dames
(1270-BOR)
De Fusion High Rise Short Tights combineren performance, comfort en stijl in één veelzijdig ontwerp. Ontworpen voor bewegingsvrijheid en ondersteuning, zijn deze short tights perfect voor intensieve workouts, hardlopen of zomerse yogasessies. De hoge tailleband biedt een flatterende, stabiele pasvorm die niet afzakt tijdens beweging. De zachte, elastische stof volgt moeiteloos elke stap, stretch of squat, terwijl het vochtafvoerende materiaal je koel en droog houdt ook tijdens de zwaarste trainingen.
(incl. BTW)
10% Korting
2XU Aero 5 Inch Shorts Black/Silver Reflective Heren
(MR6903B-BLK/SRF)
De nieuwste 2XU Aero 5 Inch Shorts zijn ontworpen om lichtgewicht en flexibel te zijn, zodat je droog en koel blijft tijdens je run. Deze shorts bieden optimaal comfort en bewegingsvrijheid, zodat jij je volledig kunt concentreren op je prestaties.
€59,99
€53,95Je bespaart €6,04 (incl. BTW)
11% Korting
Fusion Tempo Run Tights zwart unisex
(0179-BLK)
De Fusion Tempo Run Tights is een supersnelle tights met echte sportcompressie dat spiervermoeidheid uitstelt en het uithoudingsvermogen vergroot.
De tights behouden haar lage gewicht vanwege zijn waterafstotendheid en sneldrogend vermogen.
Aan de binnenzijde, aan de voorzijde is een elastische fleece padding waardoor deze tights zonder onderbroek/slip kunnen worden gedragen.
De gel-zakken zitten daar waar ze je bewegingspatroon niet verstoren en het elastiek met trekkoord erin geven je het hoogste comfort en optimale pasvorm en prestaties.
€134,95
€119,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
2XU Light Speed Compression Shorts Black/Gold Reflective Heren
(MA5331b-BLK/GRF)
De 2XU MCS Run Compressie shorts is een perfecte shorts voor het hardlopen. Dankzij de trapsgewijze stamping technologie en de krachtige over-foot compression voor een betere doorbloeding en spierherstel. De broek is lichtgewicht maar erg sterk door het pwx materiaal waar de broek van gemaakt is. Deze tights zijn ideaal na een strenge training of wedstrijd om spierpijn en zwelling te verminderen.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken kort > 2XU Compressie short blauw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.