Nathan Nebula Fire crossover hoofdlamp grijs  00975627 20% Korting

Nathan Nebula Fire crossover hoofdlamp grijs

00975627 | Schrijf de eerste review! 37903 37903 717064913503

De Nathan Nebula Fire crossover hoofdlamp grijs is een klein maar krachtige hoofdlamp die zorgt dat jij altijd goed zicht hebt!

De crossover komt met een adapterset waarmee je de lamp ook op je fiets kunt monteren.

De Nathan Nebula is ontworpen voor de hardloper die ook in de avonduren en donkere omstandigheden er veilig op uit wil trekken!

De Nebula heeft 5 verschillende brandmodi. Laag, middel, hoog, sprint en een knipperstand.

De maximale brandduur van deze lamp bedraagt een dikke 25 uur!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€99,95

79,95 €79,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Nathan Nebula Fire hoofdlamp grijs

Instellingen:
Handmatig: bij deze instelling zijn de RunWave- en Auto-Strobe-functies uitgeschakeld en moet de gebruiker handmatig van stand verwisselen. De langste brandtijden kunnen worden bereikt in de handmatige instelling.

Handmatige bediening + Auto Strobe: in deze instelling moet de gebruiker ook handmatig van stand verwisselen, maar als de Auto-Strobe-sensor een verandering in het omgevingslicht opvangt word de safety strobe modus geactiveerd.

RunWave + Auto-Strobe: met de hands-free RunWave-instelling kan de gebruiker doormiddel van een simpele handbeweging voor de sensor van de lamp van stand verwisselen. Ondertussen controleerde de Auto-Strobe-sensor voor verandering in het omgevingslicht en activeert hij automatisch de safety strobe modus

Settings:
Manual Control: In this setting, RunWave and Auto-Strobe features are inactive and user must manually cycle through lightning modes. The longest burn times can be achieved in manual setting, all other variables being equal.

Manual Control + Auto Strobe: In this setting, user manually cycles through 5 lightning modes. With Auto-Strobe sensor engaged, significant changes in ambient light, such as car headlights, activate the safety strobe mode.

RunWave + Auto-Strobe: The touch-free RunWave setting allows user to cycle through 5 lighting modes while on-the-run with a simple wave of the hand in front of the headlamp, without breaking stride. Meanwhile, the Auto-Strobe setting senses variable levels of ambient lighting and triggers safety strobe mode.


5 Standen:

Low 16 Lumen
Medium 80 Lumen
High 160 Lumen
Sprint 192 Lumen
Strobe 80 Lumen


Eigenschappen:

- LED: 192+ max Lumen
- Batterij: 1500mAh Oplaadbare lithium-ionbatterij
- Maximale brandduur tot 25 uur
- Maximale oplaadtijd 5 uur
- USB oplaadbaar
- Waterbestendig (IPX4)
- Comfortabele Hoofdlamp
- Zeer licht van gewicht

Specificaties
  • Merken Nathan
  • Kleur Grijs
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Nathan Streak Hi-Viz hardloop veiligheidsvest geel 8% Korting Nathan Streak Hi-Viz hardloop veiligheidsvest geel (00973713)

De Nathan Streak Hi-Viz hardloop veiligheidsvest geel is een ultralichtgewicht, gestroomlijnd vest dat is ontworpen met het oog op prestaties. Het vest reflecteerd 360 graden en is tot wel 400 meter zichtbaar. De unieke vorm zorgt voor volledige bewegingsvrijheid, het zakt niet over de schouders en komt ook niet tegen je nek aan tijdens het rennen. Met behulp van de klittenbandsluiting in het vestje strakker te stellen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€24,95

€22,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Craft Veiligheidsvest neon geel 30% Korting Craft Veiligheidsvest neon geel (192480-1850)

Craft Veiligheidsvest, een handig stuk bovenkleding voor optimale zichtbaarheid in alle weersomstandigheden, zowel overdag als 's avonds of 's nachts. Door de reflecterende voor- en achterkant, belijning en logo’s heeft dit shirt een uitstekende zichtbaarheid vanuit elke hoek. Dit komt de veiligheid tijdens het hardlopen of andere sporten ten goede. Daarnaast heeft het Active run safety vest een mesh-achterkant, waardoor het shirt goed ventileert.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€49,95

€34,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Nathan Hypernight hardloop veiligheidsvest zwart unisex 10% Korting Nathan Hypernight hardloop veiligheidsvest zwart unisex (00960028)

De Nathan Hypernight hardloop veiligheidsvest met 8 verschillende kleurfuncties.

Met dit vest ben je niet meer te missen door andere hardlopers of automobilisten.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€59,95

€53,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Hoka Rincon 4 hardloopschoenen zwart heren 11% Korting Hoka Rincon 4 hardloopschoenen zwart heren (1155130-BBLC)

De Hoka Rincon 4 hardloopschoenen staan bekend om zijn verbazingwekkende demping-gewichtsverhouding.

Hij heeft een make-over van top tot teen gekregen om ervoor te zorgen dat je nog langer kunt genieten van de superlichte zachtheid die hem zo beroemd heeft gemaakt.

Het verbeterde schuim is veerkrachtiger, gaat langer mee en werkt samen met het met rubber beklede EVA om iedere stap nog zachter aan te laten voelen dan de vorige.

De stevige buitenzool is voorzien van verstevigde zones en de pasvorm sluit beter aan op de voet.

Deze sportschoen voor iedere dag is gemaakt om langer mee te gaan en maakt het je niet te zwaar.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€129,95

€114,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Hoka Clifton 10 hardloopschoenen Birch/Alabaster dames Hoka Clifton 10 hardloopschoenen Birch/Alabaster dames (1162031-BHLB)

Ondek de nieuwste Hoka Clifton 10 Lichtgewicht Comfort & Maximale Demping De Hoka Clifton 10 is de nieuwste evolutie binnen de populaire Clifton-serie en biedt een perfecte balans tussen lichtgewicht design, responsieve demping en veelzijdigheid. Deze allround hardloopschoen is ontworpen voor zowel dagelijkse trainingen als lange duurlopen en staat bekend om zijn comfortabele pasvorm en soepele loopervaring.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€159,95

 (incl. BTW)

Brooks Glycerin 23 hardloopschoenen White/Phantom/Cyber Pink dames Brooks Glycerin 23 hardloopschoenen White/Phantom/Cyber Pink dames (1204651B111)

De Brooks Glycerin 23 hardloopschoenen zijn ontworpen voor neutrale lopers die maximale demping en een soepele, stabiele loopervaring zoeken. Het vernieuwde DNA Tuned foam zorgt voor extra zachte landingen en een energieke afzet bij elke stap. Dankzij de comfortabele, ademende upper geniet je van een perfecte pasvorm zonder afleiding tijdens het lopen. Ideaal voor dagelijkse trainingen en lange afstanden waarbij comfort centraal staat.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€179,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Verlichting en veiligheid > Nathan Nebula Fire crossover hoofdlamp grijs

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.