14% Korting
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
€114,95
€97,95Je bespaart €17,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Extra bescherming bij slecht weer
- Reflecties op de voor- en achterkant van schouders en onderkant van de rug
- Borstzakje voor telefoon en sleutels
- Wind- en waterbestendige stof, gemaakt in UK
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
- Dit product valt NORMAAL in maat, wat betekent dat je de maat moet bestellen die je normaal bij andere sportkleding merken gebruikt.
Materiaal: 100% Polyester. Waterafstotende DWR-buitenkant.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Craft Core Essence Wind Jacket roze dames
(1915941-745000)
De Craft Core Essence Wind Jacket is jouw ultralichte, ademende schild tegen weerbarstige windvlagen en onverwachte motregen. Laat de elementen je tempo niet bepalen. Gemaakt voor sporters die geen excuses dulden alleen prestaties.
€69,95
€51,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
25% Korting
Craft PRO Hyrdro 3 hardloopjack bruin heren
(1915133-286007)
Met het Craft PRO Hydro 3 hardloopjack blijf je droog, snel en gefocust ongeacht het weer. Dit premium hardloopjack is ontworpen voor serieuze lopers die topprestaties willen leveren, zelfs tijdens natte en winderige omstandigheden. Het jack is gemaakt van licht, technisch materiaal met een waterdichte en ademende membraanstructuur, die je beschermt tegen regen en wind zonder oververhitting. De getapete naden en waterafstotende ritsen houden vocht effectief buiten, terwijl strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen voor optimale luchtcirculatie.
€179,95
€134,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
25% Korting
Craft Subz 4 hardloopjack zwart dames
(1916555-999000)
Het Craft Subz 4 hardloopjack houdt je comfortabel en beschermd tijdens elke run. Craft Subz 4 hardloopjack is ontworpen voor hardlopers die maximale bewegingsvrijheid willen combineren met uitstekende bescherming tegen wind en lichte regen. Craft Subz 4 hardloopjack is gemaakt van lichtgewicht, rekbaar materiaal dat soepel meebeweegt met je lichaam en zorgt voor een perfecte pasvorm. De winddichte en waterafstotende voorzijde beschermt tegen gure wind en lichte buien, terwijl het ademende achter paneel overtollige warmte afvoert en je droog houdt.
€119,95
€89,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
25% Korting
Craft Advanced Subz 3 hardloopjack clay heren
(1913615-244000)
De Craft Advanced Subz 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.
€129,95
€96,95Je bespaart €33,- (incl. BTW)
15% Korting
Fusion S2 Run Jacket zwart heren
(0221-BLK)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
€209,95
€177,95Je bespaart €32,- (incl. BTW)
25% Korting
Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos beige dames
(1916566-214000)
De Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos houdt je warm en comfortabel tijdens frisse ochtenden of koude dagen. Dit veelzijdige hardloopvest biedt precies de juiste balans tussen warmte, ventilatie en bewegingsvrijheid ideaal voor hardlopers die extra comfort zoeken zonder oververhitting. Craft Subz Fleece Hardloopvest Mouwloos is gemaakt van zacht fleece aan de binnenkant, wat zorgt voor een aangenaam warm gevoel en effectieve isolatie. De wind- en waterafstotende voorzijde beschermt je tegen kou en lichte regen, terwijl het ademende achterpaneel overtollige warmte snel afvoert.
€79,95
€59,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Fusion S1 Run Jacket donkerblauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.