De Fusion C3 LS Shirt is een superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Ideaal voor hardlopen en verschillende trainingen bij lagere temperaturen of voor degenen die lange mouwen verkiezen.
Kan ook als binnenste laag worden gebruikt tijdens het hardlopen in de lente- en herfstmaanden.
Een functioneel LS-shirt dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Blijvend comfortabel; nat, droog, warm en koud
- Zachte flatlocknaden
- Reflex transfers op de achterkant
- Stof gemaakt in Denemarken
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
Materiaal: 100% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion C3 T-shirt groen heren
(0273-GRN)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
Craft Essence slim hardloopshirt SS rood heren
(1908753-430000)
De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
(incl. BTW)
16% Korting
Craft PRO Hypervent wind lange mouw hardloopshirt dames flumino
(1913640-851000)
Het Craft PRO Hypervent wind lange mouw hardloopshirt is een comfortabel hardloopshirt met lange mouwen.
Het shirt heeft windbeschermende ripstop-stof aan de voorkant en zachte polyester jersey aan de achterkant voor verbeterde ventilatie en efficiënt beheer van de lichaamstemperatuur.
€89,95
€74,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Fusion Tempo! Run Singlet wit/grijs heren
(1127-WHG)
De Fusion Tempo! Singlet is een wedstrijdshirt in een atletische pasvorm voor hardlopen en natuurlijk ook voor snelle trainingen in de zomerhitte.
Het lichtgewicht en zachte rekbare materiaal is comfortabel ademend, sneldrogend en heeft uitstekende vochtafvoerende eigenschappen.
Tevens is de singlet zeer rekbaar met optimale beweeglijkheid.
(incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Essence 2 hardloop singlet wit dames
(1914796-900000)
Ontdek de Craft ADV Essence 2 hardloop singlet licht, ademend en gemaakt om te presteren. Ga voor comfort en performance met de Craft ADV Essence 2 hardloop singlet voor dames. Dit hoogwaardige singlet combineert een sportieve pasvorm met slimme ventilatie, waardoor jij koel en gefocust blijft – zelfs tijdens je meest intensieve runs.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Fusion Tank Top bordeaux dames
(1269-BOR)
De Fusion Tank Top is ontworpen voor ultieme bewegingsvrijheid, ademend comfort en een stijlvolle, sportieve uitstraling. Deze top combineert functioneel design met een verfijnde pasvorm, zodat jij je op je best voelt – tijdens een intensieve training, een yogasessie of een ontspannen dag onderweg. De lichtgewicht, ademende stof voert zweet snel af en houdt je lichaam droog, zelfs tijdens de meest veeleisende workouts. Dankzij de zachte, elastische structuur beweegt de top moeiteloos met je mee, terwijl de gladde naden wrijving voorkomen en een heerlijk comfortabel gevoel bieden.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Fusion C3 LS Shirt zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.