De Fusion Training Top is super zacht en het high-tech materiaal zorgt voor extra ventilatie en sneldrogendheid.
Een functionele top die lang meegaat tijdens trainingen en in de wasmachine.
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Training Top
De Womens Training Top is super zacht en het high-tech materiaal zorgt voor extra ventilatie en sneldrogendheid.
Een functionele top die lang meegaat tijdens trainingen en in de wasmachine.
Discrete logo`s aan de voorkant en reflecterend logo aan de achterkant bieden mogelijkheden voor club- en bedrijfsdruk.
De training top is gemaakt van een stof die in Denemarken is geproduceerd, gebreid in Ikast en geverfd in Herning. De stof is geverfd bij lage temperaturen, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleur langer behoudt.
Kenmerken:
- Licht en goed ventilerend materiaal
- 3M reflecterend logo op de onderrug
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Mogelijkheid voor club- en bedrijfsdruk
- Stof geproduceerd in Denemarken
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: 100% polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion C3 Zip Neck blauw heren
(0166-NIB)
De Fusion C3 Zip Neck is een geweldige toevoeging aan je hardloopgarderobe. De van verfijnde materialen ontworpen zip neck is een veelzijdige klassieker die je kunt gebruiken als tussenlaag tijdens koude winterse runs of als buitenste laag over een vochtafvoerende baselayer. Je kunt je C3 Zip Neck ook gebruiken voor en na je training, opwarmen of voor buitenactiviteiten en ontspanning. Het shirt is zacht en comfortabel. Hij zorgt voor snelle en goede vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt, tijdens of na de activiteit.
(incl. BTW)
21% Korting
Fusion C3 Midlayer grijs heren
(0113-GRD)
De Fusion C3 midlayer is een super comfortabel en veelzijdig trainingsshirt met lange mouwen.
Dit veelzijdig trainingsshirt is te gebruiken voor de meeste trainingen, zowel binnen als buiten en tevens zeer geschikt als basislaag en ook als tussenlaag.
Het sweatshirt is gemaakt in het zeer technische C3 materiaal, dat zweet actief van de huid wegtrekt naar de buitenzijde van de stof.
Hierdoor ervaar je dat je huid droger blijft en een meer stabiele lichaamstemperatuur heeft, waardoor je een hoger comfort beleeft je hierdoor nog meer comfort.
Aanbevolen voor buitenactiviteiten, trainingen en het dagelijks leven.
Dit sweatshirt is de perfecte keuze voor bij je C3-tights of S1-jack.
€94,95
€74,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw grijs dames
(1914798-985000)
Het Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Essence 2 hardloopshirt mouwloos groen heren
(1914794-664000)
Ontdek de Craft ADV Essence 2 hardloopshirt mouwloos lichtgewicht, ademend en functioneel. Het Craft ADV Essence is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar een lichtgewicht en ademend shirt dat optimale bewegingsvrijheid biedt. Dit mouwloze shirt is ideaal voor intensieve trainingen en warme dagen, waarbij ventilatie en comfort essentieel zijn.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft PRO Hypervent hardloopshirt korte mouw 2 paars dames
(1914598-746000)
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloopshirt Korte Mouw 2 ongeëvenaard comfort en prestaties. Het Craft Pro Hypervent Hardloopshirt Korte Mouw 2 is de ideale keuze voor hardlopers die op zoek zijn naar een lichtgewicht, ademend shirt dat zowel prestaties als comfort biedt. Dit shirt is ontworpen met geavanceerde ademende technologie en biedt de perfecte balans tussen stijl en functionaliteit, zodat je het meeste uit je run kunt halen.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Ignition Compression Long Sleeve Black/Silver Heren
(MA6404A-BLK/SIL)
Geef je outdoorprestaties een boost met de 2XU Ignition compression long sleeve, die je van start tot finish warm en ondersteund houdt.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Fusion Training Top blauw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.