Prime Capsules van Saltolyte zijn voedingssupplementen in capsulevorm.
Naast zout bevatten de capsules vele belangrijke mineralen zoals magnesium, ijzer, zink en calcium en cafeïne.
Deze formule is speciaal ontwikkeld voor intensieve trainingen of bij veel zweetverlies en wedstrijden.
Het heeft een hoge biologische beschikbaarheid. Uiteraard zijn de capsules smaakloos, vegetarisch en vrij van gluten, fructose en lactose
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Levert de inname van mineralen in capsulevorm voordelen op?
Ja: Je kunt het combineren met sportdranken en voedingsgels. Zelfs als je alleen water tot je beschikking hebt, blijft je elektrolytenbalans in evenwicht. Je hebt geen zoute smaak in je mond en krijgt dus niet nog meer dorst. Bovendien is de dosering gemakkelijk, ook als je onderweg bent, omdat je de capsules altijd mee kunt nemen.
Aanbevelingen van de fabrikant:
Slik één capsule per keer met tussenpozen van 30 tot 60 minuten in met een beetje water. Je kunt de inhoud ook opgelost in vloeistof drinken. Let op: Tijdens langdurige lichamelijke inspanning maximaal 15 capsules per dag innemen.
Ingrediënten:
- Natriumchloride
- Hydroxypropylmethylcellulose
- Magnesium (als citraat)
- Kaliumcitraat
- Calciumcitraat
- Calciumgluconaat
- Kaliumchloride
- Magnesium
- Stearaat
- Magnesiumgluconaat
- IJzer
- Sulfaat
- Zinksulfaat
- Monohydraat
- Vitamine D3 (Cholecalciferol)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
6% Korting
Maurten Solid C 160 energiereep 12 x 55 gram
(MASOLIDC160/BOX12)
De Maurten Solid C 160 energiereep 12 x 55 gram is dé reep van Maurten - een go-to brandstofbron voor de tussenmomenten. De dagelijkse overgangen - op weg naar het zwembad, de baan, de wedstrijd, de pauze op het parcours, of op weg naar huis van de training. C' betekent cacao. Het is een smaakreset. Een variatie om het tanken voor het uithoudingsvermogen te onderbreken. Gemakkelijk tanken.
€32,95
€30,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
14% Korting
SIS GO Isotonic energiegel zwarte bes 30 stuks
( SIS131044)
De SIS GO Isotonic energiegel zwarte bes 30 stuks is een energiegel met zwarte bessensmaak voor een mentale en fysieke boost. Voor snelle, makkelijk verteerbare energie. De verpakking is makkelijk te openen, perfect voor onderweg.
€69,95
€59,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
17% Korting
Maurten drink mix - 320 80 gram
(MADM320SA)
De Maurten drink mix - 320 80 gram is een sportdrank op basis van hydrogel, gemaakt van natuurlijk alginaat, pectine, elektrolyten en koolhydraten. De beste marathon lopers van de wereld gebruiken de drink mix 320 Mix de inhoud van een sachet met 500ml water en mix deze tot het volledig is opgelost. Consumeer de Maurten drinkmix 320 voor, tijdens en/of direct na de inspanning.
€3,59
€2,95Je bespaart €0,64 (incl. BTW)
SIS GO Isotonic energiegel Tropisch 6 stuks
( SIS131502)
De SIS GO Isotonic energiegel tropisch 6 stuks is een isotone energiegel met tropicalsmaak voor een mentale en fysieke boost. Voor snelle, makkelijk verteerbare energie. De verpakking is makkelijk te openen, perfect voor onderweg.
(incl. BTW)
5% Korting
Maurten Solid 160 energiereep 40 x 55 gram
(MASOLID160/BOX40)
De Maurten Solid 160 energiereep 40 x 55 gram is de reep van Maurten - een go-to brandstofbron voor de tussenmomenten. De dagelijkse overgangen - op weg naar het zwembad, de baan, de wedstrijd, de pauze op het parcours, of op weg naar huis na de training. Gemakkelijk tanken.
€110,95
€104,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
226ers Hydrajelly Cherry 30x40 gram
(5755)
Met de 226ers hydrajelly is het aanvullen van je energie tijdens het sporten geen uitdaging meer. Daarom is HydraJelly ontwikkeld: een energiegel met een gelei-achtige structuur die de inname van koolhydraten vergemakkelijkt en tegelijkertijd voorziet in je natriumbehoefte tijdens fysieke inspanningen. HydraJelly draagt het keurmerk van de Cologne List, een internationaal erkend platform ter voorkoming van doping. Alleen voedingssupplementen die grondig geanalyseerd zijn en waarbij geen verboden stoffen (volgens de WADA-lijst) zijn aangetroffen, worden opgenomen in deze lijst. HydraJelly is ontwikkeld door 226ERS in samenwerking met veeleisende atleten. De combinatie van vertrouwde smaken en een zachte gelei-textuur maakt het product niet alleen aangenaam in gebruik, maar ook praktisch dankzij het handzame formaat van 40 gram. Dit maakt het ideaal om mee te nemen en onderweg te consumeren.
(incl. BTW)
Home | Sportvoeding > Recovery - herstel - anti kramp > Saltolyte Prime Capsules 60 Caps met Caffeine
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.