Deze BTTLNS oordopjes zijn gemaakt van een zacht en duurzaam siliconen materiaal wat zich perfect aanpast aan de unieke vorm van het oor waardoor de oordopjes zeer comfortabel aanvoelen.
Ontwikkeld met een nieuw ontwerp van drie dunne ringen waardoor de oordopjes geen drukpunten hebben en het water goed tegenhouden.
Daarnaast hebben de oordopjes een 'haakje' waardoor ze nooit in het oor kunnen verdwijnen en gemakkelijk uit de oren zijn te halen.
Inclusief een gemakkelijk opbergdoosje zodat de zwemoordopjes niet los rondslingeren in uw zwemtas.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Arena Strap Nose Clip Pro neusklem
(AA95212)
Gemaakt met een memory plastic frame, en met zachte kussentjes aan de binnenkant, deze neusklem heeft een uitstekende pasvorm. Houdt water uit je neus, terwijl je zwemt. Ook zit hij gemakkelijk en is hij ontworpen met comfort belangrijkste aandachtspunt. Het bandje is gemaakt zodat hij om je nek blijft zitten en je hem niet verliest in het zwembad tijdens het zwemmen. Kleurkeuze is niet mogelijk. Er wordt rekening gehouden met geslacht.
(incl. BTW)
Finis Slide Dryland trainer 7 mm weerstandsband geel
(1.05.095.07)
De Finis Slide Dryland trainer is ontworpen om zwemmers op het droge een oefening te bieden die de gehele zwemslag met een consistente weerstand nabootst. Bevestig het koord aan twee verschillende punten van een hekwerk (of iets vergelijkbaars) om variatie en verschillende hoeken toe te voegen aan uw kracht- en conditietraining. De twee handgrepen stellen de zwemmer in staat om de positionering van de hand en de onderarm te oefenen zonder dat de koord wordt gestoord of overbelast.
(incl. BTW)
Arena zwembril koker blauw
(AA1E048-507)
De Arena zwembril koker is een handige accessoire om je zwembril netjes en beschermd in op te bergen. De brillenkoker is voorzien van een ritssluiting en een handige haak, waarmee je de koker in je tas vast kunt klikken.
(incl. BTW)
Finis Clip neusklem blauw
(3.25.005.103)
De Finis neusklem is gemaakt van een nylon materiaal voor een langere levensduur en drukbehoud. De siliconen neuspads bieden maximaal comfort. Het anatomische ontwerp van de Nose Clip past comfortabel op de meeste neuzen en houdt water buiten. De Nose Clip past goed bij elke FINIS snorkel. Inclusief opbergdoosje.
(incl. BTW)
Arena Bruno badslippers unisex zwart
(AA004372-100)
De Arena Bruno badslippers unisex zijn ideaal voor naar het zwembad en strand.
Het waterafvoersysteem met gaatjes en de honingraatvormige bovenpatjes laten overtollig water wegstromen.
Voor droge voeten en goede grip in de schoen.
Het exclusieve ontwerp van de buitenzool biedt extra comfort en veilige grip op droge en natte oppervlakken.
(incl. BTW)
9% Korting
Arena Zeal Plus Badjas Navy
(AA005308-200)
de Arena Zeal Plus Badjas is een kleurrijke, gewaagde microvezel badjas. De badjas is super zacht, absorberend en droogt snel. Het is een lichtgewicht, compact en dus makkelijk op te bergen. De Zeal badjas is onmisbaar bij het zwembad.
€51,95
€46,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemaccessoires > BTTLNS Echo 1.0 oordopjes zwart/blauw
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.