Zoggs Fusion air lady donkere lens zwembril roze

461012-321755 | Schrijf de eerste review! 39430 39430 749266217554

Geen panda-ogen meer tijdens na zwemmen, de Zoggs Fusion air lady donkere lens zwembril roze zit super zacht op de huid en laat geen vlekken achter rond de ogen!

De zachte AirSeal-afdichtingen zorgen voor een comfortabele pasvorm en laat de bril goed op zijn plaats zitten.

De ronde afdrukken na het zwemmen trainen behoren daarom tot het verleden.

Met Fogbuster-anticondens donkere lenzen zorgen voor een beter zicht bij zonnig weer, beschermen je ogen tegen uv straling en bieden een 180 graden perifeer gezichtsveld.

Andere belangrijke kenmerken zijn de aanpasbare neusbrug en een snelle en gemakkelijk verstelbare hoofdband.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 2-4 werkdagen
29,95 €29,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zoggs Fusion air lady donkere lens zwembril roze

Eigenschappen:
- Dit dames model sluit met zijn speciale pasvorm beter aan op de contouren van het vrouwengezicht
- Maximale UV-bescherming
- De CLT-lens-technologie geeft een onvervormd en breed gezichtsveld van 180 graden
- Air Cushion-technologie zorgt voor een comfortabele, zachte pasvorm en verminderd de afdrukken rond de ogen
- Fogbuster anti-condens lenzen
- Met verwisselbare neusbrug voor een perfecte pasvorm
- Laag en slank ontwerp
- Met een dubbele, gemakkelijk te verstellen siliconen riem

Specificaties
  • Merken Zoggs
  • Type lens Donkere lens
  • Kleur Roze
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Arena Tracks Mirror wit/rood/zwart Arena Tracks Mirror wit/rood/zwart (AA92370-34)

Deze Arena Tracks Mirror is Ideaal te gebruiken als trainingsbril, maar ook als instapmodel voor wedstrijden. Het is een basic en betrouwbare racebril tegen een instapprijs. Deze Arene zwembril biedt de optimale prijs-kwaliteitverhouding. De bril komt met gespiegelde lenzen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€24,95

 (incl. BTW)

Arena The One mirror zwembril zilver/zwart Arena The One mirror zwembril zilver/zwart (AA003152-101)

De uiterst comfortabele Arena The One mirror is ontworpen voor fitnesszwemmers. Dankzij het exclusieve design past deze zweembril zich aan elke zwemmer aan. Het extra zachte en hypoallergene siliconen materiaal zorgt voor uitstekend comfort. De neusbrug past zich aan het gezicht aan. De strap is eenvoudig te verstellen, wat zorgt voor een aangename pasvorm, ook met lang haar. Door het grote frame is de bril ook geschikt voor grote hoofdvormen. De zwembril is voorzien van een anti-fog coating en UV bescherming en is PVC vrij. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€27,95

 (incl. BTW)

Speedo fastskin speedsocket 2 mirror zwembril zwart 10% Korting Speedo fastskin speedsocket 2 mirror zwembril zwart (108973515)

De Speedo Fastskin SpeedSocket 2 Mirror Iconische Racebril met Geavanceerd Zicht. De Speedo FS Speed Socket 2 Mirror is nu onderdeel van de Fastskin-familie, met behoud van de klassieke pasvorm van zijn voorganger en een verbeterde hydroscopische lensvorm. Dit zorgt voor uitstekende helderheid en een vergroot perifeer zicht, essentieel voor topprestaties in het water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€50,-

€44,95

  Je bespaart €5,05 (incl. BTW)

Arena Air Soft zwembril getint zwart/wit Arena Air Soft zwembril getint zwart/wit (AA003149-510)

De Arena Air Soft zwembril voelt zo licht aan dat je niet eens merkt dat je hem draagt. Ontwikkeld voor fitnesszwemmers, zit het geheim van hun comfort in de afdichtingstechnologie.

De silicone pasvorm heeft een speciale honingraatstructuur die zich gemakkelijk aanpast aan uw gezicht met een stevige en toch zachte pasvorm.

Ze verminderen de druk op de oogkas en halen de pijn weg die veroorzaakt word door zuiging op gevoelige plaatsen.

Bovendien is deze bril zo licht als een veertje. Voorzien van kristalheldere harde lenzen, zelfinstellende neusbrug en een split strap voor gemakkelijk gebruik. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€19,95

 (incl. BTW)

Arena Cobra Ultra swipe mirror zwembril geel/blauw Arena Cobra Ultra swipe mirror zwembril geel/blauw (AA002507-370)

De Arena Cobra Ultra Swipe Mirror zwembril biedt maximale stabiliteit en heeft een iconisch hydrodynamisch design, waardoor het de meest geavanceerde zwembril van arena is. Uitgerust met de revolutionaire Swipe Anti-Fog technologie, zorgt deze bril voor langdurig helder zicht. Met een eenvoudige veeg van je vingertop over de binnenkant van de lenzen kan de anti-condensbescherming tot wel 10 keer langer worden geactiveerd. Bij beslaan, veeg voorzichtig over de lenzen terwijl de bril in het water ligt. De spiegelglazen verminderen schittering van de zon, wat ideaal is voor buitenzwemmen. Let op: test de pasvorm op het droge voordat je de bril in het water gebruikt, aangezien retouren na gebruik in het water niet mogelijk zijn.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€74,95

 (incl. BTW)

Zoggs Tiger LSR+ Titanium spiegellens zwembril zwart/goud Zoggs Tiger LSR+ Titanium spiegellens zwembril zwart/goud (461092-BKGY/MGD)

De Zoggs Tiger Liquid Skin Race+ Titanium zwembril is de keuze voor topprestaties als je je best wilt doen. Of het nu gaat om een PB of de zwemmer in de volgende baan die je probeert te verslaan, de Tiger LSR+ helpt je om je volledige potentieel te benutten. De Liquid Skin pakking biedt een lichtgewicht, perfect gevormde pasvorm voor een zeer gestroomlijnd profiel en een veilige, betrouwbare afdichting rond de ogen. De gebogen titanium lenzen zijn geoptimaliseerd voor een breed gezichtsveld en bescherming tegen felle zwembadverlichting en zonnestralen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€44,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Zoggs Fusion air lady donkere lens zwembril roze

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.