De Zoggs Tiger Liquid Skin Race+ Titanium zwembril is de keuze voor topprestaties als je je best wilt doen.
Of het nu gaat om een PB of de zwemmer in de volgende baan die je probeert te verslaan, de Tiger LSR+ helpt je om je volledige potentieel te benutten.
De Liquid Skin pakking biedt een lichtgewicht, perfect gevormde pasvorm voor een zeer gestroomlijnd profiel en een veilige, betrouwbare afdichting rond de ogen.
De gebogen titanium lenzen zijn geoptimaliseerd voor een breed gezichtsveld en bescherming tegen felle zwembadverlichting en zonnestralen.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zoggs Tiger Liquid Skin Race+ Titanium zwembril
Eigenschappen:
- Liquid Skin pakking voor een lichtgewicht, veilige en comfortabele pasvorm.
- Titanium Curved lenzen bieden bescherming tegen gereflecteerd licht om vermoeidheid van de ogen bij fel licht/zonnig weer te verminderen.
- Een fantastische prestatie zowel binnen als buiten
- Splitband met snelle verstelling
- Anticondenslenzen voor extra vochtregulatie en helder zicht
- Maximale UV-bescherming blokkeert 99-100% van de schadelijke UV-stralen van de zon
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje
(SA19GOGVA113)
De Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje is gemaakt van het zachtst mogelijke silicone, zodat deze perfect alle contouren van het gezicht volgt en goed aansluit. De Aquaventure heeft daarmee een waterdichte afsluiting ook wanneer je je ogen samenknijpt voor die laatste inspanning blijft de Attack goed en comfortabel zitten. De lenzen van de zwembril zijn fotochromatisch en worden automatisch donkerder als het licht buiten feller wordt. Spoel de bril na elke training goed uit met kraanwater. Dit is met name belangrijk na een zwemsessie in zoutwater. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€64,95
€57,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Arena Cobra Tri Swipe mirror zwembril emerald/peacock
(AA002508-110)
De Arena Cobra Tri Swipe mirror is de ultieme zwembrilvoor triatleten. De bril beschikt over een 3D pakking voor de beste pasvorm en comfort en geen water dat op de lenzen. Nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar, die kan worden gereactiveerd met een eenvoudiggebaar en gaat 10 keer langer mee. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
11% Korting
BTTLNS Vermithrax 1.0 polarized zwembril zwart
(0119003-010)
Deze BTTLNS Vermithrax 1.0 zwembril gepolariseerde lenzen heeft een brede gepolariseerde lens voor een zachte/gefilterde beeldvorming. De gepolariseerde glazen zorgen ervoor dat u geen last heeft van de schittering/weerkaatsing van de zon op het water, iets waar veel openwaterzwemmers last van hebben. De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt. Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm. Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen. De Vermithrax is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden. Let op: Inclusief mesh zwembril zakje.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Sailfish Zwembril Breeze Aqua
(G00381C36)
De Sailfish Zwembril Breeze met extra zacht siliconen frame en verschillende neusbruggen past zich perfect aan je aan.
Dankzij het zijdelings verlengde siliconen frame vormt deze zwembril zich zelfs bij hoge zwemsnelheden extreem goed naar je gezicht en ondersteunt hij een optimale hydrodynamica.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
13% Korting
BTTLNS Tyraxes 1.0 getinte lenzen zwembril zwart
(0121019-010)
De Tyraxes 1.0 getinte lenzen zwembril is ontworpen om perfect op uw ogen te passen en u zult het gevoel hebben dat u ze niet draagt. Ze zullen een grote impact hebben op uw prestaties en de druk op uw gezicht verminderen. Gemakkelijk te verstellen dubbele band en een verstelbare neusbrug voor maximale aanpassing. De anti-condens lenzen zullen het probleem van beslagen lenzen verminderen en u zult langer genieten van een helder zicht. Gebogen gevormde lenzen voor breed zijdelings zicht en een laag profiel voor een soepele instap in het water. De Tyraxes passen zeer comfortabel, veilig en hebben een high-tech waterdichte pasvorm voor elite indoor trainen en racen. Let op: Inclusief mesh zakje voor zwembril.
€22,95
€19,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
11% Korting
Zone3 Venator-X getint zwembril oranje/blauw
(SA25GOGVE113)
De Zone3 Venator-X getint zwembril heeft een exclusieve pasvorm. Op basis van de feedback van zowel amateur als professionele zwemmers, over de Vapour en Attack zwembrillen, is Zone3 in staat geweest om de beste componenten van beide te combineren. Een zeer comfortabele zwembril met een geweldige pasvorm is ontworpen voor wedstrijden of trainingen in openwater of voor binnen- en buitenzwembad trainingen. Zone3 voorspelt dat deze bril - met fantastische prijs/kwaliteit - in zeer grote aantallen gaat verkopen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > Zoggs Tiger LSR+ Titanium spiegellens zwembril zwart/goud
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.