Uitverkoop
De Zoggs Ultra Blue trainingsvinnen hebben een korte vin met een dubbele dichtheid.
Ze hebben een zacht, flexibel voetgedeelte wat voor een perfecte pasvorm zorgt, het effectieve, korte oefenblad is van een harder materiaal gemaakt.
Ultra Blue Finz zijn licht van gewicht, wat resulteert in een meer gebalanceerde en natuurlijke ritmische beenslag, dit zorgt ervoor dat de spieren in de kuiten minder snel vermoeid raken en je minder kans hebt om kramp te krijgen.
De vinnen kunnen worden gebruikt in combinatie met een kickboard, zodat je je volledig kunt richten op het verbeteren van je beenslag.
Let op: de Zoggs Ultra Fins zijn per maat verschillend van kleur hier onder vind u een overzicht
33-34 Rood
35-36 Lichtblauw
37-38 Geel
39-40 Groen
41-42 Donkerblauw
43-44 Zwart
45-46 Turquoise
€39,95
€29,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Let op: de Zoggs Ultra Fins zijn per maat verschillend van kleur hier onder vind u een overzicht.
33-34 Rood
35-36 Lichtblauw
37-38 Geel
39-40 Groen
41-42 Donkerblauw
43-44 Zwart
45-46 Turquoise
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Zwemvinnen
(G00338C30)
De Sailfish zwemvinnen zijn korte vinnen die geschikt zijn voor maximale voortstuwing in het water en efficiënte beentraining. Doordat de hiel van de vin open is, is deze nog lichter geworden en past de vin nog beter aan uw voet.
(incl. BTW)
5% Korting
Arena Powerfin zwemvinnen zwart
(AA95218-51)
De Arena Powerfin zwemvinnen zwart is een onmisbare toevoeging aan je trainingsmateriaal. Deze short blade vin heeft een diamond top-vorm, wat zorgt voor een intensere work-out tijdens de training. De Powerfin verbeterd de flexibiliteit in je enkels en zorgt voor meer kracht in je benen. Gemaakt van siliconen en vrij van PVC's.
€51,95
€48,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Finis Edge fin zwemvinnen geel
(2.35.050)
De Finis Edge fin zwemvinnen geel zijn ontworpen om je techniek te verbeteren en je benen een echte workout te geven. Het kost kracht om deze vinnen door het water te duwen, dit resulteert in de opbouw van spieren en het vergroten van je uithoudingsvermogen. Tijdens het zwemmen met de Edge fin zul je merken dat je beenslag niet vanuit de knieën komt maar vanuit de bovenbenen. Deze beweging is geweldig voor de ontwikkeling van je bilspieren en hamstrings. Gemaakt van 100% siliconen, Edge vinnen zullen na verloop van tijd om je voeten vormen, zoals bij een nieuw paar schoenen.
(incl. BTW)
10% Korting
Arena Powerfin pro II zwemvinnen roze
(AA006151-120)
De Arena Powerfin pro II zwemvinnen zijn korte zwemvliezen om je benen mee te trainen. De Arena Powerfin is een trainingsmiddel wat ontworpen is voor krachttraining van de beenspieren. De exclusieve zool van de vinnen zorgt voor betere grip, meer kracht en voorkomt blaarvorming. Deze zwemvin wordt meestal in combinatie met een zwemplank gebruikt. Met deze 2 trainingsmaterialen krijg je een stabiele ligging in het water en heb je een betere controle over je zwemtechniek.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Arena Powerfin zwemvinnen paars
(AA95218-95)
De Arena Powerfin zwemvinnen paars is een onmisbare toevoeging aan je trainingsmateriaal. Deze short blade vin heeft een diamond top-vorm, wat zorgt voor een intensere work-out tijdens de training. De Powerfin verbeterd de flexibiliteit in je enkels en zorgt voor meer kracht in je benen. Gemaakt van siliconen en vrij van PVC's.
(incl. BTW)
Finis EVO monofin geel
(1.35.029.104)
De Finis EVO monofin geel is de eerste en enige monofin met korte bladen, speciaal ontwikkeld om het zwemmers makkelijker te maken om de dolfijn slag te leren en zo beter overweg te kunnen met een echte monofin. Het voordeel van de EVO monofin is dat gebruikers nog steeds hun enkels kunnen bewegen als ze er mee gaan zwemmen. Gebruikers van deze monofin kunnen zo een langere tijd de fin dragen zonder het tempo en de slagsnelheid te verliezen, hierdoor is het makkelijker om je aan te passen aan de fin en krijg je de techniek eerder onder de knie. Dit creëert een soepelere overgang naar het gebruik van een echte monofin.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemflippers en zwemvinnen > Zoggs Ultra Blue trainingsvinnen blauw
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.