
De 2XU Active Tri short is zeer snel in het water en droogt snel op het land.
De Active maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie.
Dit broekje beschikt over een vernieuwde tailleband met power mesh voor veel comfort tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.
Een speedline zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Active Tri short
Kenmerken:
1. Flatlock stitching for comfort.
2. High comfort waistband for support.
3. 2 rear pockets for storage.
4. Silicone free Y ELASTIC GRIP.
5. SBR SKIN X stretch technology.
6. 50+ UV sun protection.
7. SPEEDLINE CHAMOIS.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Tri Short is de perfecte triatlonshort voor training en wedstrijd De Castelli Tri Short is ontworpen als de ideale aanvulling op je Castelli triatlontop, of je nu aan een wedstrijd begint of een intensieve middellange trainingssessie afwerkt. Met een uitmuntende pasvorm, sneldrogende materialen en het innovatieve SnapLock-sluitsysteem – dat voorkomt dat je top omhoog kruipt tijdens het zwemmen en fietsen – biedt deze short alles wat je nodig hebt voor topprestaties. Dankzij een onzichtbare achterzak kun je gemakkelijk gels meenemen tijdens de wedstrijd of veilig een sleutel of creditcard opbergen tijdens trainingssessies. De GIRO3 beengrippers zorgen ervoor dat de broekspijpen perfect op hun plaats blijven zonder ongemak. Bovendien is de short uitgerust met de beproefde KISS Tri-zeem, die comfort biedt op de fiets en nauwelijks voelbaar is tijdens het hardlopen. Met al deze geavanceerde functies is de Castelli Tri W Short een onmisbare keuze voor zowel training als wedstrijden, ongeacht de afstand. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Het 2XU Aero 9 inch tri shorts biedt uitmuntende prestaties op de korte en lange race afstanden. Van de fiets tot het hardlopen naar de finish, met deze tri shorts word u door de race geloods met de maximale ondersteuning en kracht. U heeft ook gemakkelijk toegang tot de achterzakken en die bieden u voldoende opbergruimte voor de wedstrijd/training benodigdheden.
€139,95
€111,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
Het 2XU Aero Tri 7 Inch Shorts biedt uitmuntende prestaties op de korte en lange race afstanden. Van de fiets tot het hardlopen naar de finish, met deze tri shorts word u door de race geloods met de maximale ondersteuning en kracht. U heeft ook gemakkelijk toegang tot de achterzakken en die bieden u voldoende opbergruimte voor de wedstrijd/training benodigdheden.
€139,99
€125,95Je bespaart €14,04 (incl. BTW)
De Castelli Ride-Run short heeft een uitstekende pasvorm, sneldrogende stoffen en verfijnde details. De SnapLock-sluiting klikt vast aan uw Castelli-top zodat die niet omhoog komt. De zak op de rug biedt voldoende ruimte om een of twee gels mee te nemen. In plaats van een aparte beenband heeft de Ride-Run Short een rauw gesneden beenuiteinde en geïntegreerde dunne siliconen gripelementen voor uitzonderlijk comfort. De KISS Tri pad heeft precies de juiste hoeveelheid padding voor op de fiets en verdwijnt op de run.
€100,-
€89,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
De Orca Athlex Tri Pant is ontworpen met innovatieve technologieën die de prestaties van triatleten optimaliseren. Dankzij het gebruik van Vapour-cool stof, helpt deze triatlonbroek bij het reguleren van de lichaamstemperatuur door zweet sneller te laten verdampen. Dit zorgt voor een fris gevoel, zelfs tijdens intensieve wedstrijden. Daarnaast bieden de achterzakken handige opbergruimte voor essentiële items tijdens de race. De Athlex Tri Pant combineert geavanceerde technologieën met een functioneel ontwerp, waardoor het een uitstekende keuze is voor triatleten die zowel comfort als prestaties willen maximaliseren. Let op: Dit kledingstuk is gemaakt van compressieve stof. Twijfel je tussen twee maten? Kies dan de grotere maat.
€109,-
€88,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Castelli Core Drill short is de ideale korte triatlonbroek om te trainen voor je volgende grote evenement.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€80,-
€71,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Tri shorts > 2XU Active Tri short 7.5" zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.