
De 2XU Compression Korte mouw tri top zwart heren is volledig opnieuw ontworpen en belooft uitstekende ventilatie en geweldige resultaten.
De toonaangevende Swiss Vent stof blokkeert de harde UV-stralen en biedt een uitstekend ademend vermogen om de temperatuur aan de oppervlakte van je huid zo laag mogelijk te houden.
Aan de achterkant van het tri top zitten twee kleine zakken waar je gels of repen in kan opbergen.
De Compression serie van 2XU vergroot het uithoudingsvermogen en biedt bescherming tegen de uitdagingen van de lange afstanden: blessures, vermoeidheid, hitte en de zon.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Compression Korte mouw tri top zwart heren
Eigenschappen:
- Lichtgewicht en toch krachtige PWX-stof
- Aerodynamische, gedempte luchtstroomtechnologie - verhoogd uithoudingsvermogen en snelheid
- De ergonomisch ontworpen panelen zorgen voor een super comfort
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken voor gels
- Een 'semi-auto lock zip' over de volledige lengte
- 50+ UV-bescherming tegen de zon
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Met deze 2XU Core Tri Tank mouwloos haal je alle technologies in huis die je nodig hebt om de finis te halen.
de Core Tri Tank zorgt ervoor dat niets je tegenhoudt bij je volgende race.
Let op: Dit is alleen een Tank top
€89,99
€80,95Je bespaart €9,04 (incl. BTW)
Ultieme Vrijheid en Comfort met de Castelli Free Speed 3 W Top Dit ontwerp biedt niet alleen optimale bewegingsvrijheid, maar voelt ook koeler en comfortabeler aan tijdens het hardlopen. Deze top is uitgerust met twee ruime achterzakken, perfect om voeding en andere essentials veilig op te bergen zonder dat ze bewegen. Dankzij de innovatieve SnapLock-sluiting blijft de top stevig verbonden met Castelli-shorts, zodat hij niet omhoog kruipt tijdens het zwemmen en de onderrug optimaal bedekt blijft tijdens het fietsen. Voor de loopfase kun je deze eenvoudig losmaken voor extra bewegingsvrijheid. De YKK-ritssluiting zorgt voor moeiteloze ventilatieregeling, zodat je je temperatuur gemakkelijk aanpast. Extra aandacht is besteed aan de armsgaten: ze zijn zo ontworpen dat ze strak aansluiten voor aerodynamica, maar toch zacht aanvoelen om wrijving en irritatie te voorkomen. Dit maakt de Castelli Free Speed 3 W Top de ideale keuze voor triatleten die prestaties en comfort willen combineren in één geavanceerd ontwerp.
€160,-
€119,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
De Ironman tri top front zip mouwloos bodysuit blauw heren is een goede top voor de korte en middelange afstanden. Het Vo2 max mesh paneel op de achterzijde en zorgt voor een goede ventilatie en maakt de top extra comfortabel. Daarnaast beschikt de bodysuit over flatlock stitching (platte naden), rits aan de voorzijde en is hij voorzien van 2 mesh zakjes aan de achterzijde. Een top triathlon top voor een ongekend scherpe prijs!
€79,95
€34,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
De Ironman tri top mouwloos extreme rood/zwart dames is een korter tri topje ontworpen voor de korte en middelange afstanden. Door zijn korte snit is het topje maakt het ideaal voor in de zomer waneer het erg warm is, in het voor- en na seizoen raden we aan om iets ander aan te trekken. Het topje gemaakt van een sneldrogende stof en voorzien van een mesh binnen-bh waardoor hij super snel opdroogt als je uit het water komt en altijd comfortabel blijft zitten. Een top triathlon topje voor een ongekend scherpe prijs!
€69,95
€24,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
De Zone3 Activate tri top is een all-round tri top ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. De top is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Gemaakt van een Lycra stof die erg comfortabel zit, over een goed ademend vermogen beschikt en uitstekende prestaties garandeert. De sneldrogende stof is voorizen van een teflon coating die de top waterafstotend maakt. Dit top beschikt over alles wat tri kleding nodig heeft.
€59,-
€51,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
De Castelli Free 2 W tri singlet is perfect in combinatie met de Free 2 W tri short. Het materiaal is waterafstotend en is tevens windtunnel getest, voor snelheid op de fiets. De Free collectie geeft tevens een perfecte ondersteuning aan de spieren en houdt het lichaam koel. De top heeft twee ruime zakken voor wat je maar dient mee te nemen. Det op heeft een SnapLock-snelsluiting om aan de Castelli-short te bevestigen zodat de top niet opkruipt tijdens het zwemmen en om de onderrug bedekt te houden tijdens het fietsen — je klikt de sluiting gewoon los voor meer comfort tijdens het lopen. De YKK-rits maakt het regelen van de ventilatie makkelijker dan ooit. Tot slot is er extra aandacht besteed aan de armsgaten zodat ze plat liggen met het oog op snelheid maar toch zacht blijven om wrijving te voorkomen. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Tri tops > 2XU Compression Korte mouw tri top zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.