De Zone3 Aquaflo Y- back top mintgroen heeft een goed ademend vermogen en een comfortabele pasvorm.
De naden zijn plat gestikt, hierdoor voorkom je irritatie. Moderne look door de ‘’Y Back’’
De Aquaflo top is gebaseerd op het Aquaflo tri suit die de BEST BUY award in 2011, 2012 en 2014 won.
Total Zip protection: de gehele rits is aan de binnenzijde afgewerkt met zacht materiaal voor optimaal comfort.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
49% Korting
Orca 226 Perform tri jersey korte mouw blauw/groen heren
(JVDE.88)
Deze krachtige Orca 226 Perform tri jersey korte mouw blauw/groen heren is gemaakt voor de lange afstanden en biedt een ongekende aerodynamica en comfort. Deze tri top zit vol innovatieve functies zoals de nieuwe strakke thermo-naden die ongemak en wrijving voorkomen. De compressie van het Stretchskin materiaal vermindert de spiervermoeidheid en zorgt voor de nodige ondersteuning tijdens de zwaarste trainingen en wedstrijden. De Revolutional stof die in de jersey verwerkt zit maakt hem ademend en sneldrogend, waardoor je de hele race koel en comfortabel blijft. Comfortabel en praktisch, de 226 tri top is voorzien van twee grote zakken op de onderrug om alles wat je nodig hebt in mee te kunnen nemen.
€98,95
€50,-Je bespaart €48,95 (incl. BTW)
Orca Athlex tri top korte mouw zwart/grijs dames
(MP54)
De Orca Athlex tri top korte mouw bevat technologieën gericht op het verbeteren van aërodynamica, met als doel maximale prestaties in lange afstand triatlon evenementen. De Aero-stof in de schouders, armen en rug draagt bij tot aërodynamische prestaties bij het fietsen evenals flexibiliteit in het zwemsegment. In de romp helpt de Vapour-cool technologie het lichaam van de triatleet te koelen.
(incl. BTW)
43% Korting
Castelli Free tri top heren zwart/rood 16069-231
(8616069-231)
De Castelli Free tri top heren zwart/rood is perfect in combinatie met de Free Tri Short. De stof heeft een water afstotende behandeling en is tevens windtunnel getest voor de snelste snelheid op de fiets. De Free collectie geeft tevens een perfecte ondersteuning aan de spieren en houdt het lichaam koel. Hoge capaciteit zakken, Snaplock haken waardoor shirt aan broekje is te bevestigen om het opkruipen van het shirt tegen te gaan. De stof op de rug is ook windtunnel getest en zorgt voor de perfecte koeling door een UPF 16 zon protectie. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€79,95
€44,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
23% Korting
Zone3 Activate tri top mouwloos zwart/blauw dames
(TW23WACT107)
De Zone3 Activate tri top is een all-round tri top ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. De top is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Gemaakt van een Lycra stof die erg comfortabel zit, over een goed ademend vermogen beschikt en uitstekende prestaties garandeert. De sneldrogende stof is voorizen van een teflon coating die de top waterafstotend maakt. Dit top beschikt over alles wat tri kleding nodig heeft.
€59,-
€44,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
19% Korting
Castelli Free speed 3 W sleeveless top oranje dames
(8625095-513)
Ultieme Vrijheid en Comfort met de Castelli Free Speed 3 W Top Dit ontwerp biedt niet alleen optimale bewegingsvrijheid, maar voelt ook koeler en comfortabeler aan tijdens het hardlopen. Deze top is uitgerust met twee ruime achterzakken, perfect om voeding en andere essentials veilig op te bergen zonder dat ze bewegen. Dankzij de innovatieve SnapLock-sluiting blijft de top stevig verbonden met Castelli-shorts, zodat hij niet omhoog kruipt tijdens het zwemmen en de onderrug optimaal bedekt blijft tijdens het fietsen. Voor de loopfase kun je deze eenvoudig losmaken voor extra bewegingsvrijheid. De YKK-ritssluiting zorgt voor moeiteloze ventilatieregeling, zodat je je temperatuur gemakkelijk aanpast. Extra aandacht is besteed aan de armsgaten: ze zijn zo ontworpen dat ze strak aansluiten voor aerodynamica, maar toch zacht aanvoelen om wrijving en irritatie te voorkomen. Dit maakt de Castelli Free Speed 3 W Top de ideale keuze voor triatleten die prestaties en comfort willen combineren in één geavanceerd ontwerp.
€110,-
€88,95Je bespaart €21,05 (incl. BTW)
23% Korting
2XU Aero tri top korte mouw zwart heren
(MT6662a-BLK/WHT)
Het 2XU Aero tri top korte mouw is voorzien van toonaangevende aerodynamica. Mede met de ventilatie technologieën zorgt dit voor uw beste prestaties ooit. Door gebruik te maken van een hydrofiele nylon-LYCRA vezelmatrix, biedt SENSOR MESH panelen op de rug een verbeterde lucht- en vochtstroombeheersing.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Tri tops > Zone3 Aquaflo Y-back top mintgroen
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.