De Powerbreathe longentrainer Classic Fitness komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers.
Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.
Het weerstandsbereik van de Classic Fitness lage weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 170.
Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Powerbreathe longentrainer Classic Fitness
De Classic Fitness medium weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers. Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.
De Classic Fitness medium weerstand in het kort:
· Vervaardigd van duurzame en slagvaste kunststof.
· Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.
· De trainer wordt geleverd compleet met neusclip, doorzichtige kunstof hoes, boekje met gebruiksaanwijzing en 4 reinigingstabletten.
· Het weerstandsbereik van de Classic Fitness lage weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 170.
Achtergrond Powerbreathe Classics serie:
De POWERbreathe Classic Ademhalingsspiertrainers zijn ontwikkeld als gevolg van onderzoek naar revalidatietherapieën voor astma en COPD patiënten en de problemen die de patiënten naar aanleiding hiervan ondervonden bij actieve deelname.
Gerenommeerde onderzoekers aan de Universiteiten van Loughborough en Birmingham in de UK kwamen tot de conclusie dat de ademhalingsspieren, net als alle andere spieren in ons lichaam, goed reageren op training. Bij stimulatie van het diafragma en de andere ademhalingsspieren werden ze na verloop van enkele weken sterker en konden ze meer inspanning leveren. Omdat de ademhalingsspieren allemaal interne spieren zijn, was er helaas, buiten de apparatuur op de longfunctielaboratoria, niet meteen een praktische methode voorhanden om ze te trainen. Dit leidde na een aantal jaren research in 2001 tot de introductie van de POWERbreathe ademhalingstrainers.
Hoe werkt de POWERbreathe Classic Fitness?
· De POWERbreathe Classic werkt volgens het principe van 'pressure threshold' weerstandstraining waarbij de weerstand wordt opgewekt door een klep- en veersysteem.
· Er zijn ook andere manieren om weerstand op te wekken, zoals flow resistive training waarbij de weerstand groter wordt gemaakt door de opening waardoor geademd wordt te verkleinen, maar het 'pressure threshold' systeem is alom erkend als het meest betrouwbare.
· Door in te ademen tegen een weerstand moeten de ademhalingsspieren harder werken en door deze stimulering worden de ademhalingsspieren sterker.
Positief effect van gebruik van de POWERbreathe Classic:
Sterkere ademhalingsspieren raken minder snel vermoeid en stellen mensen, patiënten, sporters, atleten, in staat om langer of harder te 'werken'.
Voor wie?
Geschikt voor iedereen die een redelijke conditie heeft maar toch bij receatieve sporten zoals wielrennen, joggen, fitnessen, tennissen, voetbal of hockey snel buiten adem raakt. Ideaal om de conditie weer op peil te brengen aan het begin of gedurende het seizoen.
· Recreatieve sporters die hun conditie willen verbeteren.
· Teamsporters die samen het conditionele groepsniveau om hoog willen brengen.
· Als warming-up en cool-down bij wedstrijden.
Hoe te gebruiken?
· De POWERbreathe Classic Fitness lage weerstand is traploos instelbaar over 9 training niveaus zodat de weerstand aangepast kan worden aan de gewenste intensiteit.
Opbouw: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. Na 4 tot 6 weken resultaat.
Onderhoud: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. 3 keer per week.
Instelling weerstand: middels meegeleverde instructies.
Onderhoud en shoonmaken:
Het mondstuk dient na ieder gebruik goed met water afgespoeld te worden. Aangeraden wordt minimaal één keer per week het hele apparaat te spoelen en ongeveer 10 minuten laten weken in warm water met een POWERbreathe schoonmaaktablet of met wat milde zeep of afwasmiddel.
Contra-indicaties:
Als u twijfelt over het gebruik van de POWERbreathe, of als u een luchtwegaandoening hebt, kunt u uw huisarts om advies vragen.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor patiënten met spontane pneumothorax (klaplong niet als gevolg van een trauma), omdat er een mogelijkheid bestaat dat zich een herhaling van de pneumothorax voor kan doen. In geval van een traumatische pneumothorax en/of gebroken rib(ben) dient de POWERbreathe niet gebruikt te worden voordat volledig herstel is opgetreden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor astma patienten die regelmatige zware en onverwachte exacerbaties ondervinden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor mensen die recent een trommelvlies perforatie gehad hebben.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, door personen onder de 16 jaar moet gebeuren onder supervisie van een volwassene.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
Gezien het persoonlijke gebruik van POWERbreathe artikelen kunnen wij deze, om hygiene redenen, alleen terugnemen indien de verpakking intact en verzegeld is gebleven. Gebruikte artikelen kunnen niet geruild of geretourneerd worden. Zie onze Algemene Voorwaarden voor meer gedetailleerde informatie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Blackroll compression boots infinity batteries kit
(A003462)
De Blackroll compression boots infinity batteries kit biedt de perfecte oplossing voor ononderbroken herstel na een zware training of een lange dag. Dit kit bevat reservebatterijen met dubbele looptijd en batterijen die tijdens het gebruik kunnen worden opgeladen via een 2-meter lange oplaadkabel. Zo kun je de compression boots blijven gebruiken terwijl de batterijen worden opgeladen, waardoor je herstel nooit wordt onderbroken. Met een capaciteit van 2000mAh biedt het pakket tot twee uur ononderbroken gebruik zonder kabel. Dankzij de compacte en lichte ontwerpen met een praktische opbergzak zijn de batterijen gemakkelijk mee te nemen en snel te gebruiken wanneer dat nodig is.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
3% Korting
Blackroll recovery blanket all year
(AA002496)
De Blackroll recovery blanket all year is een dekbed voor het hele jaar. De zachte katoenen hoes en de innovatieve Primaloft-vulling zorgen het hele jaar door voor een comfortabel slaapklimaat. PrimaLoft® wordt gebruikt in outdoorkleding, slaapzakken en handschoenen vanwege de hoge ademendheid, uitstekende vochtregulatie, duurzame volumebehoud en extreme samendrukbaarheid van het materiaal. Met de meegeleverde reistas berg je het dekbed eenvoudig op en neem je het gemakkelijk mee op reis.
€150,95
€144,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Blackroll recovery slopes slippers groen
(A003522)
De Blackroll recovery slopes slippers bieden ondersteuning voor een rechte houding, verlichten de druk op de voorvoet en bieden een zachte stretch aan de achterste fasciale keten, wat de bloedsomloop en het herstel bevordert. Ze zijn ontworpen om tegenwicht te bieden aan de voorovergebogen houding die het dagelijks leven vaak stimuleert. Met innovatieve functies zoals de negatieve hiel en de dynamische schommelzool tillen deze herstelschoenen regeneratie naar een hoger niveau. De negatieve hiel helpt bij het strekken van de kuiten en de fascia posterior terwijl het lichaamsgewicht naar achteren wordt verplaatst, wat een rechte houding bevordert en de druk op de voorvoet en gewrichten verlicht. De Dynamic Rocking Sole stimuleert een natuurlijk, rollend looppatroon, vermindert de druk op voeten en gewrichten en activeert de spieren in de benen, bilspieren en romp.
(incl. BTW)
PowerBreathe Special Edition Black ademhalingstrainer medium weerstand
(PBIRONMANMEDIUM)
De PowerBreathe Special Edition Black ademhalingstrainer medium weerstand van het merk POWERbreathe stelt je in staat je sportieve prestaties te verbeteren of je kortademigheid te verminderen bij dagelijkse inspanningen door het gericht trainen van je ademhalingsspieren. Afneembaar mondstuk uit zachte kunststof met antimicrobacteriele eigenschappen. De 'medium weerstand uitvoering' is met name geschikt voor mensen met gemiddelde ademspierkracht. Sporters kiezen voor dit model met medium weerstand. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. BTW)
PowerBreathe Special Edition Black ademhalingstrainer lage weerstand
(PBIRONMANLAAG)
De PowerBreathe Special Edition Black ademhalingstrainer lage weerstand van het merk POWERbreathe stelt je in staat je sportieve prestaties te verbeteren of je kortademigheid te verminderen bij dagelijkse inspanningen door het gericht trainen van je ademhalingsspieren. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is. De 'lage weerstand uitvoering' is met name geschikt voor mensen met lage ademspierkracht. Beginnende sporters of mensen die hun ademhalingsspieren willen versterken kiezen voor dit model met lage weerstand.
(incl. BTW)
Powerbreathe longentrainer Kinetic K5
(PBKINETICK5)
De POWERbreathe K5 is het topmodel van de K Serie en komt met de unieke Breath-Link software. Standaard natuurlijk voorzien van 'Test' mode, Trainings historie en Warm-up en Cool-down programma en daarnaast ook de mogelijkheid voor een 'custom' trainingsprogramma. Hiermee kunt u uw eigen (interval) training samenstellen. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Herstel en training > Powerbreathe longentrainer Classic Fitness
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.