De Powerbreathe longentrainer Classic Welness komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers.
Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.
Het weerstandsbereik van de Classic Wellness lage weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 90.
Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Powerbreathe longentrainer Classic Welness
De Classic Welness lage weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers. Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.
De Classic Welness lage weerstand in het kort:
· Vervaardigd van duurzame en slagvaste kunststof.
· Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.
· De trainer wordt geleverd compleet met neusclip, doorzichtige kunstof hoes, boekje met gebruiksaanwijzing en 4 reinigingstabletten.
· Het weerstandsbereik van de Classic Wellness lage weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 90.
Achtergrond Powerbreathe Classics serie:
De POWERbreathe Classic Ademhalingsspiertrainers zijn ontwikkeld als gevolg van onderzoek naar revalidatietherapieën voor astma en COPD patiënten en de problemen die de patiënten naar aanleiding hiervan ondervonden bij actieve deelname.
Gerenommeerde onderzoekers aan de Universiteiten van Loughborough en Birmingham in de UK kwamen tot de conclusie dat de ademhalingsspieren, net als alle andere spieren in ons lichaam, goed reageren op training. Bij stimulatie van het diafragma en de andere ademhalingsspieren werden ze na verloop van enkele weken sterker en konden ze meer inspanning leveren. Omdat de ademhalingsspieren allemaal interne spieren zijn, was er helaas, buiten de apparatuur op de longfunctielaboratoria, niet meteen een praktische methode voorhanden om ze te trainen. Dit leidde na een aantal jaren research in 2001 tot de introductie van de POWERbreathe ademhalingstrainers.
Hoe werkt de POWERbreathe Classic Wellness?
· De POWERbreathe Classic werkt volgens het principe van 'pressure threshold' weerstandstraining waarbij de weerstand wordt opgewekt door een klep- en veersysteem.
· Er zijn ook andere manieren om weerstand op te wekken, zoals flow resistive training waarbij de weerstand groter wordt gemaakt door de opening waardoor geademd wordt te verkleinen, maar het 'pressure threshold' systeem is alom erkend als het meest betrouwbare.
· Door in te ademen tegen een weerstand moeten de ademhalingsspieren harder werken en door deze stimulering worden de ademhalingsspieren sterker.
Positief effect van gebruik van de POWERbreathe Classic:
Sterkere ademhalingsspieren raken minder snel vermoeid en stellen mensen, patiënten, sporters, atleten, in staat om langer of harder te 'werken'.
Voor wie?
Geschikt voor iedereen die snel buiten adem is bij inspanningen zoals wandelen of traplopen, of mensen die hun conditie op peil willen brengen, bijvoorbeeld
· mensen met een overwegend zittend beroep
· mensen die weinig bewegen
· Rokers
· 50-plussers
Hoe te gebruiken?
· De POWERbreathe Classic Wellness lage weerstand is traploos instelbaar over 9 training niveaus zodat de weerstand aangepast kan worden aan de gewenste intensiteit.
Opbouw: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. Na 4 tot 6 weken resultaat.
Onderhoud: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. 3 keer per week.
Instelling weerstand: middels meegeleverde instructies.
Onderhoud en shoonmaken:
Het mondstuk dient na ieder gebruik goed met water afgespoeld te worden. Aangeraden wordt minimaal één keer per week het hele apparaat te spoelen en ongeveer 10 minuten laten weken in warm water met een POWERbreathe schoonmaaktablet of met wat milde zeep of afwasmiddel.
Contra-indicaties:
Als u twijfelt over het gebruik van de POWERbreathe, of als u een luchtwegaandoening hebt, kunt u uw huisarts om advies vragen.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor patiënten met spontane pneumothorax (klaplong niet als gevolg van een trauma), omdat er een mogelijkheid bestaat dat zich een herhaling van de pneumothorax voor kan doen. In geval van een traumatische pneumothorax en/of gebroken rib(ben) dient de POWERbreathe niet gebruikt te worden voordat volledig herstel is opgetreden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor astma patienten die regelmatige zware en onverwachte exacerbaties ondervinden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor mensen die recent een trommelvlies perforatie gehad hebben.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, door personen onder de 16 jaar moet gebeuren onder supervisie van een volwassene.
Gezien het persoonlijke gebruik van POWERbreathe artikelen kunnen wij deze, om hygiene redenen, alleen terugnemen indien de verpakking intact en verzegeld is gebleven. Gebruikte artikelen kunnen niet geruild of geretourneerd worden. Zie onze Algemene Voorwaarden voor meer gedetailleerde informatie.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Blackroll Trigger Set Twister
(A002576)
De Blackroll Trigger Set Twister is ontworpen om pijnpunten en spierknopen (triggerpoints) effectief aan te pakken, zelfs op moeilijk bereikbare plekken zoals de rug en billen. Met drie verschillende opzetstukken kun je specifieke zones behandelen, variërend van grotere spiergroepen tot diepgewortelde fascia-adhesies. Het ergonomische handvat biedt een comfortabele grip en ontlast de duimen en vingers tijdens gebruik. Dankzij het compacte ontwerp is de set ideaal voor gebruik thuis, onderweg of tijdens het reizen. Gemaakt in Duitsland van duurzaam, recyclebaar materiaal, combineert de set kwaliteit met veelzijdigheid voor zowel diepe behandelingen als oppervlakkige fasciale stimulatie.
(incl. BTW)
Blackroll Loop Band Set 3 weerstandbanden
(A001028)
De Blackroll Loop Band Set 3 weerstandbanden zijn ideaal voor het trainen van kleinere spierketens, wat bijdraagt aan een betere lichaamshouding en het verlagen van het risico op blessures. De banden zijn gemaakt van natuurlijk rubber en omhuld met huidvriendelijke textiel, wat zorgt voor comfort tijdens het trainen zonder onaangenaam trekken aan de huid. De Loop Band Set bevat drie banden met verschillende sterkte: oranje (licht), groen (medium) en blauw (sterk). Deze flexibiliteit in weerstand maakt de banden geschikt voor verschillende trainingsniveaus. De oefeningen moeten langzaam en gecontroleerd worden uitgevoerd, met een focus op regelmatige ademhaling en het vermijden van pijn.
(incl. BTW)
Blackroll recovery slopes slippers roze
(A003527)
De Blackroll recovery slopes slippers bieden ondersteuning voor een rechte houding, verlichten de druk op de voorvoet en bieden een zachte stretch aan de achterste fasciale keten, wat de bloedsomloop en het herstel bevordert. Ze zijn ontworpen om tegenwicht te bieden aan de voorovergebogen houding die het dagelijks leven vaak stimuleert. Met innovatieve functies zoals de negatieve hiel en de dynamische schommelzool tillen deze herstelschoenen regeneratie naar een hoger niveau. De negatieve hiel helpt bij het strekken van de kuiten en de fascia posterior terwijl het lichaamsgewicht naar achteren wordt verplaatst, wat een rechte houding bevordert en de druk op de voorvoet en gewrichten verlicht. De Dynamic Rocking Sole stimuleert een natuurlijk, rollend looppatroon, vermindert de druk op voeten en gewrichten en activeert de spieren in de benen, bilspieren en romp.
(incl. BTW)
Blackroll Loop Band Set 6 weerstandbanden
(A002255)
De Blackroll Loop Band Set 6 weerstandbanden zijn ideaal voor het trainen van kleinere spierketens, wat bijdraagt aan een betere lichaamshouding en het verlagen van het risico op blessures. De banden zijn gemaakt van natuurlijk rubber en omhuld met huidvriendelijke textiel, wat zorgt voor comfort tijdens het trainen zonder onaangenaam trekken aan de huid. De Loop Band Set bevat drie banden met verschillende sterkte: geel (extra licht), oranje (licht), rood (medium), groen (sterk), blauw (extra sterk) en zwart (zeer sterk). Deze flexibiliteit in weerstand maakt de banden geschikt voor verschillende trainingsniveaus. De oefeningen moeten langzaam en gecontroleerd worden uitgevoerd, met een focus op regelmatige ademhaling en het vermijden van pijn.
(incl. BTW)
3% Korting
Blackroll recovery blanket all year
(AA002496)
De Blackroll recovery blanket all year is een dekbed voor het hele jaar. De zachte katoenen hoes en de innovatieve Primaloft-vulling zorgen het hele jaar door voor een comfortabel slaapklimaat. PrimaLoft® wordt gebruikt in outdoorkleding, slaapzakken en handschoenen vanwege de hoge ademendheid, uitstekende vochtregulatie, duurzame volumebehoud en extreme samendrukbaarheid van het materiaal. Met de meegeleverde reistas berg je het dekbed eenvoudig op en neem je het gemakkelijk mee op reis.
€150,95
€144,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Powerbreathe longentrainer Plus Fitness
(PBPLUSFITNESS)
De Powerbreathe longentrainer Plus Fitness komt uit de serie tweede generatie POWERbreathe ademhalingsspiertrainers. Dit Fitness model is voor personen die (regelmatig) sporten en hun conditie willen verbeteren. Deze powerbreathe beschikt over een kleiner mondstuk met anti-bacterieële eigenschappen. Tevens een weerstandsregeling die duidelijk afleesbaar en instelbaar is over 10 niveaus, in cm H2O instelbaar tussen 29 tot 274. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Herstel en training > Powerbreathe longentrainer Classic Welness
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.