De Sailfish Kids tri suit blauw-roze is gemaakt van zacht, huidvriendelijk en functioneel materiaal.
Air Stream mesh inserts in de zij voor ventilatie en een goed ademend vermogen.
Speels en kleurrijk ontwerp, ideaal voor enthousiaste jongens en meisjes!
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Kids tri suit blauw-roze
De Sailfish Kids tri suit blauw-roze is gemaakt van zacht, huidvriendelijk en functioneel materiaal. Air Stream mesh inserts in de zij voor ventilatie en een goed ademend vermogen. Speels en kleurrijk ontwerp, ideaal voor enthousiaste jongens en meisjes!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Startnummerband voor kinderen
(RA18KRAB101)
De Zone3 Startnummerband voor kinderen met ruimte voor drie energie gel verpakkingen. De Startnummerband draag je heel de wedstrijd en zorgt ervoor dat je nummer goed op zijn plaats blijft. De racebelt is eenvoudig te bevestigen, je hebt geen veligheidsspelden of schaar meer nodig.
(incl. BTW)
21% Korting
BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0
(0219007-010)
Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Unlimited Trail Baggy short zwart heren
(4522012-010)
Deze Castelli Unlimited Trail Baggy short is gemaakt om je uit te leven op een zwaar parcours, wanneer je de look van een baggy wilt met alle vrijheid van Lycra. De stof is uiterst licht, slechts 165 gram per vierkante meter, maar duurzaam dankzij 64% Cordura-wol. De 10% elastaan geeft deze stof haar 4-way stretch. Ze droogt niet alleen snel, maar de waterafstotende behandeling houdt in dat ze lichte regen afstoot en schoner blijft. De snit is ietsje losser zodat de stof met jou meebeweegt en je nooit belemmert. Maar met de verstelbare boordband in de taille houd je deze short netjes op zijn plaats zodat hij niet afzakt. Met deze ultieme trailbroek heb je het nooit te warm, want je kunt de luchtinlaten openritsen die over de volle lengte van de benen lopen.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
20% Korting
Orca Athlex tri top korte mouw zwart/wit dames
(MP54)
De Orca Athlex tri top korte mouw bevat technologieën gericht op het verbeteren van aërodynamica, met als doel maximale prestaties in lange afstand triatlon evenementen. De Aero-stof in de schouders, armen en rug draagt bij tot aërodynamische prestaties bij het fietsen evenals flexibiliteit in het zwemsegment. In de romp helpt de Vapour-cool technologie het lichaam van de triatleet te koelen.
€89,-
€70,95Je bespaart €18,05 (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren
(TS25MAPSL117)
De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.
€150,-
€112,95Je bespaart €37,05 (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Free speed 3 W top wit dames
(8625094-101)
Ultieme Vrijheid en Comfort met de Castelli Free Speed 3 W Top Dit ontwerp biedt niet alleen optimale bewegingsvrijheid, maar voelt ook koeler en comfortabeler aan tijdens het hardlopen. Deze top is uitgerust met twee ruime achterzakken, perfect om voeding en andere essentials veilig op te bergen zonder dat ze bewegen. Dankzij de innovatieve SnapLock-sluiting blijft de top stevig verbonden met Castelli-shorts, zodat hij niet omhoog kruipt tijdens het zwemmen en de onderrug optimaal bedekt blijft tijdens het fietsen. Voor de loopfase kun je deze eenvoudig losmaken voor extra bewegingsvrijheid. De YKK-ritssluiting zorgt voor moeiteloze ventilatieregeling, zodat je je temperatuur gemakkelijk aanpast. Extra aandacht is besteed aan de armsgaten: ze zijn zo ontworpen dat ze strak aansluiten voor aerodynamica, maar toch zacht aanvoelen om wrijving en irritatie te voorkomen. Dit maakt de Castelli Free Speed 3 W Top de ideale keuze voor triatleten die prestaties en comfort willen combineren in één geavanceerd ontwerp.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Triathlon kinderen > Sailfish Kids tri suit blauw-roze
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.