2XU Compression full zip trisuit sleeved zwart dames

WT4445dBLK/BLK | Schrijf de eerste review! 32778 32778 9336340523154

De 2XU Compression Full Zip sleeved trisuit met een sterk zeem voor duurzaamheid en hoog comfort in het zadel.

Dit trisuit is opgebouwt uit een ICE X2 stof, deze extreem snel drogende stof zorgt ervoor dat het trisuit binnen enkele seconden droog is wanneer je uit het water komt.

Bovendien biedt het een perfecte vochtregulatie tijdens intensieve inspanningen.

De krachtige 105D/CK stof zorgt voor ondersteuning van de spieren.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
239,9 €239,90

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Compression Full Zip sleeved trisuit

Eigenschappen:
1. Raglan sleeve voor bescherming zon.
2. De volledige lengte ritssluiting.
3. 2 opbergvakken.
4. Interne core ondersteuning.
5. Silicone gratis Y ELASTIC GRIP.
6. 50+ UV-bescherming tegen de zon.
7. MEMORY TECH LD CHAMOIS.

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart dames 24% Korting Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart dames (G10217C10)

Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€394,95

€299,95

  Je bespaart €95,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames 19% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames (NR51..67)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€298,95

€239,95

  Je bespaart €59,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames 28% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames (8625090-101)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€164,95

  Je bespaart €65,05 (incl. BTW)

2XU Trisuit Aero Hex korte mouw Black/White Dames 25% Korting 2XU Trisuit Aero Hex korte mouw Black/White Dames (2X-WT7402D-BLK/WHT)

Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit – Onze Nieuwste Innovatie in Triatlon. De Aero Hex Trisuit is de ultieme keuze voor triatleten die streven naar snelheid, comfort en top prestaties. Herontwikkeld met Hexagon overlocknaden en ergonomisch geoptimaliseerde panelling, biedt deze trisuit een perfecte pasvorm die zich moeiteloos aan de rondingen van je lichaam aanpast, zonder rimpels. Dit zorgt voor een gestroomlijnd gevoel en verbetert de aerodynamica tijdens je race.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€269,99

€199,95

  Je bespaart €70,04 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje dames 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje dames (0219009-121)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames 15% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames (TS23WACT107)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€118,95

€99,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Compression full zip trisuit sleeved zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.