2XU Core Trisuit mouwloos Digital Lilac/Turbulence Dames  2X-WT7405D-DLL/TRB 10% Korting

2XU Core Trisuit mouwloos Digital Lilac/Turbulence Dames

2X-WT7405D-DLL/TRB | Schrijf de eerste review! 112636 112636 9359420023665

Het 2XU Core Trisuit mouwloos heeft een uitstekend rek- en herstelgeheugen met PWX.

Dit vermindert de spierbewegingen door het onderlichaam om vermoeidheid te voorkomen.

De lichtgewicht SBR skin lite biedt een ademend vermogen aan uw kern.

Door het gebruik van een hydrofiele nylon-LYCRA-vezelmatrix zorgt het SENSOR MESH-paneel op de rug voor een betere lucht- vochtstroomregeling waardoor u koel kunt blijven.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,99

152,95 €152,95

Je bespaart €17,04 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

TMF core tri zeem
Het schuim met een dichtheid van 65 mm (2 tot 6 mm) is geperforeerd en creëert een trechtereffect om de luchtstroom te optimaliseren en vochtafvoer te verbeteren. De Skyve-technologie garandeert maximale ondersteuning waar dat nodig is en beperkt de vulling tot een minimum waar dat niet nodig is.

Essentiële opbergruimte
Gemakkelijk toegankelijke achterzakken bieden voldoende opbergruimte voor je benodigdheden voor de wedstrijddag.

Eigenschappen:
- 1/4 lengte semi-automatische rits
- Eersteklas Italiaanse siliconen beengrippers
- Ergonomisch ontworpen panelen
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken
- Krachtig en lichtgewicht PWX onderlichaam
- Lichtgewicht SBR SKIN LITE bovenlichaam
- Mouwloos trisuit
- TMF Core Tri zeem
- Vochtregulerende SENSOR MESH rug

Materiaal samenstelling: 83% polyester 17% elastaan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Paars
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie 2XU 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Activate plus tropical palm trisuit mouwloos dames 17% Korting Zone3 Activate plus tropical palm trisuit mouwloos dames (TS21WACP103)

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints. Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen. Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021. Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

€119,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

2XU Core trisuit korte mouw zwart dames 7% Korting 2XU Core trisuit korte mouw zwart dames (WT7042D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€174,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 31% Korting BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 (0219007-101)

Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€109,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames 12% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames (0219011-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooi uiterlijk met een speciale "women-fit" en is met zijn volledige YKK rits, dames-specifieke italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames 10% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames (8625090-101)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€206,95

  Je bespaart €23,05 (incl. BTW)

2XU Core Trisuit mouwloos Black/White Dames 10% Korting 2XU Core Trisuit mouwloos Black/White Dames (2X-WT7405D-BLK/WHT)

Het 2XU Core Trisuit mouwloos heeft een uitstekend rek- en herstelgeheugen met PWX. Dit vermindert de spierbewegingen door het onderlichaam om vermoeidheid te voorkomen. De lichtgewicht SBR skin lite biedt een ademend vermogen aan uw kern. Door het gebruik van een hydrofiele nylon-LYCRA-vezelmatrix zorgt het SENSOR MESH-paneel op de rug voor een betere lucht- vochtstroomregeling waardoor u koel kunt blijven.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,99

€152,95

  Je bespaart €17,04 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Core Trisuit mouwloos Digital Lilac/Turbulence Dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.