2XU Project X korte mouw trisuit zwart/goud dames

WT4836d-BLK/GTG | Schrijf de eerste review! 37285 37285 9336340667612

De 2XU Project X korte mouw trisuit zwart/goud dames is gemaakt van krachtige 105D/CK stof voor een uistekende vochtregulatie en ondersteuning van de spieren.

De project X is licht van gewicht en ademend, de SENSOR MESH X-technologie zorgt voor een ongeëvenaard comfort.

Het Memory Tech LD zeem biedt tot drie keer meer steun dan een gemiddeld zeem.

Dit zeem droogt ontzettend snel op en is zeer duurzaam.

Dit is het top model van 2XU!


Bekijk uitgebreide omschrijving
549,95 €549,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Project X korte mouw trisuit zwart/goud dames

Eigenschappen:
- MCS compressietechnologie.
- 3 zakken achter voor opslag.
- Flatlock stiksels voor comfort.
- Aerodynamische + UV-protective sleeve design.
- Tweede huid siliconen gripper voor een veilige pasvorm.
- MEMORY TECH LD CHAMOIS. 

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Goud
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2018
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 21% Korting BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219007-010)

Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€124,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames 27% Korting Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames (G00218C05)

Het Sailfish Trisuit pro mouwloos is ideaal voor korte- en sprint afstand races. Het trisuit is voorzien van extra dun materiaal en het bovenlichaam heeft een waterafstotende afwerking. Om snelheid te verbeteren heeft het trisuit circulation pro materiaal, wat zorgt voor een progressieve compressie. Het heren model heeft een onderlegde rug rits en het dames model heeft superzachte gekruiste rugbanden. Voorzien van pro fleece. Let op: inclusief praktische draagtas.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€274,95

€199,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames 20% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames (TS24WREVII103)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€139,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames (0222002-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos Trisuit Triator NS speedsuit mouwloos blauw dames 35% Korting Assos Trisuit Triator NS speedsuit mouwloos blauw dames (12.11.222.2G)

Het Assos Trisuit NS speedsuit mouwloos dat de Assos kennis van de weg naar de multi sport brengt Dit speedsuit is speciaal ontworpen voor triatleten die second-skin speed, volledige ondersteuning voor het lichaam en bewegingsvrijheid zoeken. Assos kon door het gebruik van de stoffen en patronen van de chronopakken aan te passen aan de unieke fysieke omstandigheden en lichaamsbewegingen die kenmerkend zijn voor triatlonsport. Hierdoor konden ze een comfortabeler, aerodynamisch en lichter pak maken, dat de details biedt die urenlang het verschil maken. Twee voedingszakjes onder op de rug, een geïntegreerd "nature-break"-paneel en onafgewerkte zomen van boven tot onder.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€389,95

€249,95

  Je bespaart €140,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames 15% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames (TS23WACT107)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€118,95

€99,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Project X korte mouw trisuit zwart/goud dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.