
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon.
Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid.
Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen.
Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€129,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het trisuit heeft korte mouwen voor een goede aerodynamica op de fiets en een perfecte zonbescherming voor de schouders tijdens het hardlopen.
De combinatie van een CRE-UTR stof op de voorkant en een MESH3D-EP stof op de rug zorgen voor een perfecte vochtregulatie met de beste aerodynamische eigenschappen.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race stof op het voorpaneel, schouders en armen voor maximale aerodynamica
- MESH3D-EP stof op de rug voor maximale vochtregulatie
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- Korte mouwen zorgen voor goede aerodynamische eigenschappen op de fiets
- 2 gemakkelijk toegankelijke HydroSpeed zakjes voor het meenemen van voeding
- Zijpanelen zijn gemaakt van Speed mesh materiaal voor een mooie pasvorm
- YKK rits op de voorkant met ZippCover (beschermings flap)
- Italiaanse Tri-lite zeem voor een zeer goede bescherming op de fiets tijdens lange afstanden
- Omhoog kruipen van de beenstukjes wordt voorkomen door Art-Elastisc leg grippers
Materiaalsamenstelling:
80% Polyester
20% Spandex
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De BTTLNS Niobe 1.0 triathlon transitie rugtas 90 liter is letterlijk de grote broer van de Hera 1.0. Deze rugtas is nog een stuk groter dan zijn kleine zusje de Hera 1.0 en is speciaal ontwikkeld - door het Nederlandse BTTLNS team - gericht op de reis van en naar, alsook tijdens de transitie van uw triatlon wedstrijden. Deze tas is ook te gebruiken als sporttas, reistas of zelfs als rugtas als u gaat backpacken. Een van de grote verschillen is het vak waar u uw twee belangrijkste paar schoenen in kunt meenemen; hardloop- en fietsschoenen. Het bodemcompartiment is voorzien van een uitvouwbare wet area om al uw natte spullen in op te bergen zonder dat deze verstikken. Deze is ook gebruiken om op te staan tijdens de transities. Hierdoor krijgt u geen vieze of (weer) natte voeten. Het hoofdcompartiment van deze rugtas heeft een totale inhoud van 65 liter. Daarnaast is er veel extra opbergruimte met daarin extra mesh vakken met rits en elastische sluiting om uw spullen zorgvuldig in op te bergen. De rugtas heeft bijvoorbeeld plek voor uw fietshelm, (natte) wetsuit, schoenen, trisuit, casual kleding, handdoeken, accessoires en er is zelfs plek voor een fietspomp. Door de gewatteerde schouderbanden en extra kussens op de rug, heeft deze rugtas een zeer hoog draagcomfort. Daarnaast heeft deze rugtas een stevig frame waardoor hij zeer stabiel aanvoelt, ook met volle bepakking! De rug van deze tas voorzien van ventilatiekanelen die ervoor zorgen dat uw rug lekker koel blijft tijdens warme dagen. Met deze rugtas weet u zeker dat u geen tijd gaat verliezen tijdens de transities en dat er altijd genoeg ruimte is om al uw belangrijke spullen voor de triatlon mee te nemen.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Orca RS1 dream kona race trisuit dames is gemaakt voor hoge prestaties op lange afstanden en is ontworpen met de meest recente technieken uit de triatlonindustrie. Speciaal ontworpen voor de 70.3 Ironman afstanden, is dit pak ideaal voor lange afstandsracen, weer of geen weer.. Innovatie 80kg (dichtheid) zeem constructie met 2-5mm dikte en in alle richtingen rekbaar zorgt voor een volledige vrijheid van beweging met perfecte pasvorm. AeroSkin stof op de voorzijde en armen verminderd de weerstand in het water waardoor het de zwem snelheid verhoogd.
€278,95
€179,95Je bespaart €99,- (incl. BTW)
De Fusion SLi Trisuit is een mouwloos, superlicht multisport suit met open rug voor triatlon en duatlon.
Dit trisuit is waterafstotend en zeer sneldrogend.
Het is gemaakt van het speciale SLi-materiaal met echte 4-way strecht en op de dijen een compressie van 10-12 mmHg druk. Dit zorgt ervoor dat de vermoeidheid in de spieren word uitgesteld.
De mouw-en en beenuiteinden hebben free-cut banden die ervoor zorgen dat het suit optimaal aansluit op het lichaam.
De padding biedt tijdens het zwemmen, hardlopen en fietsen een uitermate goed comfort.
€199,95
€132,95Je bespaart €67,- (incl. BTW)
Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€189,99
€170,95Je bespaart €19,04 (incl. BTW)
Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.
€394,95
€315,95Je bespaart €79,- (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw Dames is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Ons premium speedsuit is speciaal ontwikkeld voor de vrouwelijke atleet die streeft naar ongeëvenaarde snelheid en prestaties. Dit pak is het resultaat van uitgebreide triatlonervaring en feedback van professionele vrouwelijke atleten. Het is ontworpen om je te helpen bij het bereiken van zowel persoonlijke als competitieve doelen. De verfijnde pasvorm zorgt ervoor dat vrouwelijke atleten bij elke start een voorsprong ervaren die bijna oneerlijk aanvoelt.
(incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.