Uitverkoop
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort.
Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl.
Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert.
Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona.
Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€178,95Je bespaart €51,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
-Geavanceerde aerodynamica – Op CFD gebaseerde stofplaatsing en naadconstructie voor minimale luchtweerstand en maximale snelheid.
-Technische geribde mouwen en schouders – Vermindert luchtweerstand bij racesnelheden en verlaagt de CdA-waarde aanzienlijk.
-Intern koelvakje in de nek – Biedt ruimte voor ijs om je lichaamstemperatuur laag te houden tijdens extreme hitte.
-Verstevigde mouwuiteinden – Voor extra comfort zonder schuren of knellen.
-Lichtgewicht en ademende bodystof – Houdt je koel en comfortabel, zelfs tijdens de meest intense inspanningen.
-Slimme achterzakken – Twee platte zakken voorkomen dat voedsel beweegt en houden je voeding binnen handbereik.
-Sanremo-opening aan de voorkant – Vergemakkelijkt bewegingen tijdens fietsen, hardlopen en zwemmen, en maakt sanitaire stops sneller en eenvoudiger.
-Aerodynamisch geoptimaliseerde Forza2 Stretch-stof – Biedt de perfecte balans tussen snelheid, compressie en comfort.
-Siliconen beengrippers – Voorkomt opkruipen en houdt de broekspijpen stevig op hun plaats.
-KISS Tri-zitvlak – Ontworpen voor maximaal comfort op de fiets, zonder hinder tijdens het lopen.
-UPF-bescherming – Extra bescherming tegen schadelijke UV-stralen tijdens lange races of trainingen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje dames
(0219009-121)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€84,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush dames
(TS24WMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
19% Korting
Castelli core tri w suit short sleeve zwart dames
(8625092-010)
De Castelli Core Tri W Suit Short Sleeve is het ideale instapmodel voor triatletes die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit met prestaties in het DNA. Deze trisuit biedt je een professionele look, aerodynamische voordelen en hoog comfort, zonder het prijskaartje van de absolute topmodellen. Dankzij de ellebooglange mouwen, de comfortabele KISS Tri-zeem en de doordachte pasvorm kan je je volledig focussen op de race. Perfect voor trainingen en wedstrijden op alle afstanden.
€160,-
€128,95Je bespaart €31,05 (incl. BTW)
35% Korting
Orca RS1 dream kona race trisuit dames
(FVR5)
De Orca RS1 dream kona race trisuit dames is gemaakt voor hoge prestaties op lange afstanden en is ontworpen met de meest recente technieken uit de triatlonindustrie. Speciaal ontworpen voor de 70.3 Ironman afstanden, is dit pak ideaal voor lange afstandsracen, weer of geen weer.. Innovatie 80kg (dichtheid) zeem constructie met 2-5mm dikte en in alle richtingen rekbaar zorgt voor een volledige vrijheid van beweging met perfecte pasvorm. AeroSkin stof op de voorzijde en armen verminderd de weerstand in het water waardoor het de zwem snelheid verhoogd.
€278,95
€179,95Je bespaart €99,- (incl. BTW)
27% Korting
Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames
(G00218C05)
Het Sailfish Trisuit pro mouwloos is ideaal voor korte- en sprint afstand races. Het trisuit is voorzien van extra dun materiaal en het bovenlichaam heeft een waterafstotende afwerking. Om snelheid te verbeteren heeft het trisuit circulation pro materiaal, wat zorgt voor een progressieve compressie. Het heren model heeft een onderlegde rug rits en het dames model heeft superzachte gekruiste rugbanden. Voorzien van pro fleece. Let op: inclusief praktische draagtas.
€274,95
€199,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames
(8625090-101)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€164,95Je bespaart €65,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.