Uitverkoop
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort.
Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl.
Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert.
Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona.
Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€152,95Je bespaart €37,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
-Geavanceerde aerodynamica – Op CFD gebaseerde stofplaatsing en naadconstructie voor minimale luchtweerstand en maximale snelheid.
-Intern koelvakje in de nek – Biedt ruimte voor ijs om je lichaamstemperatuur laag te houden tijdens extreme hitte.
-Lichtgewicht en ademende bodystof – Houdt je koel en comfortabel, zelfs tijdens de meest intense inspanningen.
-Slimme achterzakken – Twee platte zakken voorkomen dat voedsel beweegt en houden je voeding binnen handbereik.
-Sanremo-opening aan de voorkant – Vergemakkelijkt bewegingen tijdens fietsen, hardlopen en zwemmen, en maakt sanitaire stops sneller en eenvoudiger.
-Aerodynamisch geoptimaliseerde Forza2 Stretch-stof – Biedt de perfecte balans tussen snelheid, compressie en comfort.
-Siliconen beengrippers – Voorkomt opkruipen en houdt de broekspijpen stevig op hun plaats.
-KISS Tri-zitvlak – Ontworpen voor maximaal comfort op de fiets, zonder hinder tijdens het lopen.
-UPF-bescherming – Extra bescherming tegen schadelijke UV-stralen tijdens lange races of trainingen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
24% Korting
Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart dames
(G20218C10)
Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.
€274,95
€206,95Je bespaart €68,- (incl. BTW)
15% Korting
Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/blauw dames
(TS21WACTS107)
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€139,-
€117,95Je bespaart €21,05 (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/wit dames
(0219009-2022-120)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€84,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames
(TS24WREVII103)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw rood dames
(1191-RST)
De Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw Dames is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Ons premium speedsuit is speciaal ontwikkeld voor de vrouwelijke atleet die streeft naar ongeëvenaarde snelheid en prestaties. Dit pak is het resultaat van uitgebreide triatlonervaring en feedback van professionele vrouwelijke atleten. Het is ontworpen om je te helpen bij het bereiken van zowel persoonlijke als competitieve doelen. De verfijnde pasvorm zorgt ervoor dat vrouwelijke atleten bij elke start een voorsprong ervaren die bijna oneerlijk aanvoelt.
(incl. BTW)
10% Korting
Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver dames
(MP51..37)
Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€179,-
€159,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Castelli free sanremo 3 suit sleeveless wit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.