
Het Castelli Free W tri ITU suit is een samenvoeging van de free tri top/short, hierdoor biedt dit trisuit alle eigenschappen voor een comfortabele triathlon.
Omdat de stof behandeld is (hydrofobe instadry speed stof) absorbeert hij geen water, wat betekend dat je sneller in het water bent dan je concurrenten.
De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets.
Uitgevoerd met de bekende KISS Tri zeem, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt en die vrijwel verdwijnt tijdens het hardlopen.
Dit pak van Castelli voldoet aan de ITU-voorschriften, maar met zijn stoffen, aërodynamica en grote zakken komt het volledig tot zijn recht bij een 70.3 ironman.
Het heeft de materialen, zakken en de KISS Tri zeem van de lange afstands race suits, om exceptionele prestaties te bieden tijdens diverse races.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€109,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zoals de naam het zegt is deze short 'free' ontworpen voor een zeer anatomische pasvorm. Andere eigenschappen zijn de GIRO Air elastische grijper en hij is voorzien van platte naden. De ITU constructie zorgt voor een 30 cm YKK rits op de rugzijde, perfect voor ITU wedstrijden!
Eigenschappen:
- Dames specifieke pasvorm
- Speedfreak geventileerde race stof aan de voorkant van het bovenste gedeelte
- Velocity mesh achterkant geeft windtunnel bewezen snelheid op de fiets
- 30 cm YKK rits op de rug
- FreeAero 2 hydro- en aero-geoptimaliseerde zakken
- Zacht-afgeronde armgaten om schaven te verminderen
- Instadry Speed stof op short is snel in het zwemmen met minimale wateropname
- KISS Tri zeem is comfortabel op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- 2 kleine zakken op de heup voor voeding tijdens het hardlopen
- Giro Air been gripper elastiek
- Maten: S-XL
- Gewicht: 141 gram (S)
Castelli heeft zijn triathlon kleding laten beoordelen door professionele triathleten. Deze beoordeling vindt u in onderstaande tabel per dicipline op een schaalverdeling van één tot en met vijf sterren:
Volledige Triathlon | *** |
Halve Triathlon | **** |
Olympische Triathlon | ***** |
Sprint Triathlon | ***** |
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het 2XU Core Trisuit mouwloos heeft een uitstekend rek- en herstelgeheugen met PWX. Dit vermindert de spierbewegingen door het onderlichaam om vermoeidheid te voorkomen. De lichtgewicht SBR skin lite biedt een ademend vermogen aan uw kern. Door het gebruik van een hydrofiele nylon-LYCRA-vezelmatrix zorgt het SENSOR MESH-paneel op de rug voor een betere lucht- vochtstroomregeling waardoor u koel kunt blijven.
€169,99
€135,95Je bespaart €34,04 (incl. BTW)
Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit – Onze Nieuwste Innovatie in Triatlon. De Aero Hex Trisuit is de ultieme keuze voor triatleten die streven naar snelheid, comfort en top prestaties. Herontwikkeld met Hexagon overlocknaden en ergonomisch geoptimaliseerde panelling, biedt deze trisuit een perfecte pasvorm die zich moeiteloos aan de rondingen van je lichaam aanpast, zonder rimpels. Dit zorgt voor een gestroomlijnd gevoel en verbetert de aerodynamica tijdens je race.
€269,99
€215,95Je bespaart €54,04 (incl. BTW)
De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€274,95
€219,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€179,95
€129,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.
€394,95
€299,95Je bespaart €95,- (incl. BTW)
De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.
(incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Castelli Free W tri ITU suit rits achterzijde mouwloos zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.