Ironman Women's tri suit sleeveless back zip tattoo 8917  IM8917 Uitverkoop

Ironman Women's tri suit sleeveless back zip tattoo 8917

IM8917 9116 9116 9.5 10 2
2 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Ironman Triathlon Suit Multi Sport 8917 is een hoogkwaliteits triatlon skinsuit met flatlock stitching (platte naden), rits aan de achterzijde met zipper pocket en siliconen leg grippers.

Een top triathlon suit voor een ongekend scherpe prijs!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€129,95

89,95 €89,95

Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Omruil garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Ironman women's tri suit sleeveless back zip tattoo 8917

Het Ironman Triathlon Suit Multi Sport 8917 is een hoogkwaliteits triatlon skinsuit met flatlock stitching (platte naden), rits aan de achterzijde met zipper pocket en siliconen leg grippers.

Een top triathlon suit voor een ongekend scherpe prijs!

Specificaties:

- Flatlock platte naden
- Strakke pasvorm
- Rits aan de achterzijde en zak met rits
- Naadloze chamois gemaakt van geborstelde Nylon/Lycra met antibacterieële afwerking, biedt comfort en voorkomt irritatie
- Silicone beengrijpers
- 2 Open mesh zakken op de rug zijn waterdoorlatend om de weerstand te verminderen

Specificaties
  • Merken Ironman
  • Rits Rits achterkant
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Omruil garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames (0222002-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart dames 22% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart dames (8625090-010)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€230,-

€178,95

  Je bespaart €51,05 (incl. BTW)

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver dames 21% Korting Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver dames (MP52..37)

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€159,-

€124,95

  Je bespaart €34,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames 20% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames (TS24WREVII103)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€174,95

€139,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart dames 30% Korting Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart dames (0159-WHB)

De Fusion SLi Trisuit is een mouwloos, superlicht multisport suit met open rug voor triatlon en duatlon. Dit trisuit is waterafstotend en zeer sneldrogend.

Het is gemaakt van het speciale SLi-materiaal met echte 4-way strecht en op de dijen een compressie van 10-12 mmHg druk. Dit zorgt ervoor dat de vermoeidheid in de spieren word uitgesteld.

De mouw-en en beenuiteinden hebben free-cut banden die ervoor zorgen dat het suit optimaal aansluit op het lichaam.

De padding biedt tijdens het zwemmen, hardlopen en fietsen een uitermate goed comfort.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€139,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart dames 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart dames (0219009-2022-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Ironman Women's tri suit sleeveless back zip tattoo 8917

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.