Zone3 Activate plus kona speed trisuit mouwloos dames  TS21WACP101 Uitverkoop

Zone3 Activate plus kona speed trisuit mouwloos dames

TS21WACP101 | Schrijf de eerste review! 68448 68448 5056305712174

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints.

Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen.

Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021.

Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€144,95

124,95 €124,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Belangrijkste voordelen:
- Een verhoogd zadelcomfort door het gebruik van de zeem met variabele dikte.
- Volledige bedekking en vormbehoud, geen doorkijk meer.
- Zeer goed ademende stoffen voor goede zweet regulatie.

Kenmerken:
- Beladen met functies die normaal gereserveerd zijn voor trisuits van topniveau.
- Combineert geweldige waarde met hoge prestaties, kwaliteit en stijl.
- Korte mouwen voor extra bedekking en aerodynamica.
- Lichtgewicht en hoge stretch wafel achter panelen.
- Stijlvolle sublimatie bedrukte zijpanelen.
- Winnaar van de 2018 Best Value Award in 220 Magazine met een 88% rating.

Prestaties:
- Binnen borst voering: Ontworpen om extra dekking te geven. De binnenlaag maakt het mogelijk de hoofdrits van het pak aan de voorkant te gebruiken voor meer ventilatie zonder dat de borst te veel wordt blootgesteld. Elastische technologie: geeft een nauwsluitende pasvorm zonder ongemak rond
de armen en nek.
- Opbergzak: Met elastiek geplaatst op de rug voor voeding, reserveonderdelen of waardevolle spullen.
- Rits bescherming: Interne voering met 'fold over' cover om ongemak van de rits te minimaliseren.
- Rits aan de voorkant: Voor extra ventilatie tijdens het fietsen of hardlopen.
- Silicone UFO beengrippers: Een uniek kenmerk van de Zone3 trisuits is gepositioneerd aan de binnenkant van de knie om elke beweging te voorkomen en mogelijke irritatie te beperken.
- Tri-lite zeem: Klein en netjes geplaatst, de zeem heeft verschillende diktes en fijne stiksels om comfort te garanderen, irritatie te verminderen en zadelpijn te minimaliseren.

Stof:
- Hoogwaardige Lycra Sport stof: Gebruikt op de voorkant van het bovenlichaam en de beenpanelen om bescheidenheid en bedekking te behouden.
- Wafel rugpaneel: Het rugpand is gemaakt van een extreem lichte en zeer elastische stof met een wafelstructuur voor een maximaal ademend vermogen en comfort-fit.

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Uitvoering Low-end (sprint, 1/8, 1/4)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Diverse
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Zone3 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames 13% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames (8625090-101)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€230,-

€198,95

  Je bespaart €31,05 (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos zwart/rood dames 17% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos zwart/rood dames (8622094-181)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. Het tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,95

€139,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames 12% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames (0219011-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooi uiterlijk met een speciale "women-fit" en is met zijn volledige YKK rits, dames-specifieke italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver dames 10% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver dames (MP51..37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,-

€159,95

  Je bespaart €19,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart dames 14% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart dames (TS25WACTP117)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€170,-

€144,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames (0222002-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Zone3 Activate plus kona speed trisuit mouwloos dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.