2XU Comp Trisuit Women's Rear Zip Charcoal UV 2013 (WT2329d)  2XUWT2329dCHARCOAL Uitverkoop

2XU Comp Trisuit Women's Rear Zip Charcoal UV 2013 (WT2329d)

2XUWT2329dCHARCOAL 11423 11423 9.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

De Comp Trisuit van 2XU levert de prestaties die meestal wordt aangeboden door duurderde trisuits. De sneldrogende SBR Skin X en het 70D elastaan zorgt voor milde compressie en langdurige prestaties.

De SBR Fleece biedt ondersteuning voor de fietser en is comfortabel tijdens het hardlopen. Andere eigenschappen zijn Flatlock stitching, Y Elastic Grip en panelen ronddom voor ongeevenaarde comfort en hoge prestaties over lange of korte afstanden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€139,95

75 €75,-

Je bespaart €64,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Comp Trisuit  w Rear Zip Charcoal UV 2013 (WT2329d)

De Comp Trisuit van 2XU levert de prestaties die meestal wordt aangeboden door duurderde trisuits. De sneldrogende SBR Skin X en het 70D elastaan zorgt voor milde compressie en langdurige prestaties.

De SBR Fleece biedt ondersteuning voor de fietser en is comfortabel tijdens het hardlopen. Andere eigenschappen zijn Flatlock stitching, Y Elastic Grip en panelen ronddom voor ongeevenaarde comfort en hoge prestaties over lange of korte afstanden.

Eigenschappen:

- Y Elastiche Grip
- Semi-Lock rits achterkant
- SBR Skin X technologie
- Sensor Mesh X
- SBR Fleece
- Kleur: Houtskool Ultra Violet
- Maten: XS - XL

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits achterkant
  • Geslacht Dames
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren 20% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren (NR11..08)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€298,95

€238,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 12% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219006-010)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren (MP12..00)

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€158,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren 11% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren (0222001-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€159,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren 26% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren (8622093-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€219,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus tropical palm trisuit korte mouw heren 10% Korting Zone3 Activate plus tropical palm trisuit korte mouw heren (TS21MACPS103)

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints. Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen. Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021. Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€156,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Comp Trisuit Women's Rear Zip Charcoal UV 2013 (WT2329d)

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.