2XU Compression mouwloos trisuit zwart/goud heren  MT5517D-BLK/GLD-VRR Uitverkoop

2XU Compression mouwloos trisuit zwart/goud heren

MT5517D-BLK/GLD-VRR | Schrijf de eerste review! 60144 60144 9336340879541

De 2XU Compression mouwloos trisuit is ontworpen in overeenstemming met RMIT’s universitair onderzoek en behoudt daarmee de volledige snelheid vooruit met technologie.

Dit trisuit is ontworpen om de uitdagingen tijdens een lange afstand te overwinnen. Denk hierbij aan blessures, hitte, vermoeidheid en meer.

Dit pak levert grote prestaties, comfort en sijl door gebruik te maken van de nieuweste triathlon innovaties.

Hierbij moet u denken aan heatbeating technologie, ongeëvenaarde aerodynamica, spierstabilisatie en extra demping.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€189,95

139,95 €139,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- 105D power mesh PWX compressie voor spierstabilisatie voor een groter vermogen en minder vermoeidheid
- Quadriceps in kaart brengen voor extra steun
- Ondersteunt de belangrijkste bovenbeenspieren en vermindert de pijn door het gebruik te maken van quadriceps mapping
- Hittebestendige technologie om u koel te houden in de warmste omstandigheden
- Pro LD zeem voor demping op de fiets en een laag profielgevoel op de vlucht
- Premium Italiaans ontworpen siliconengrijper voor een veilige pasvorm en geperforeerd voor comfort
- Ongeëvenaarde aerodynamica en maximaal comfort dankzij het ergonomische ontwerp
- Ergonomisch ontworpen lambrisering
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken voor het opbergen van de essentiële spullen voor de wedstrijddag
- Semi automatische sluiting over de gehele lengte

Materiaal:
Solid swiss vent: 80% nylon / 13% polyester / 7% elastaan
Printed swiss vent: 90% polyester / 10% lycra
105D PWX compression: 65% nylon / 35% lycra
105D PWX power mesh: 68% nylon / 32% lycra
SBR vent: 81% microvezel polyester / 6% polyester / 13% elastaan 

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Goud
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie 2XU triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren (0224009-123)

De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex (1192-OCE)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren (0224007-203)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren 25% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren (TS24MMOMII101)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€174,95

€129,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 29% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€360,-

€252,95

  Je bespaart €107,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex 25% Korting Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex (1016-WHG)

De Fusion TEMPO! Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.

Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.

De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€470,-

€349,95

  Je bespaart €120,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Compression mouwloos trisuit zwart/goud heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.