2XU Elite X Short Course trisuit heren 2015 MT3272d  MT3272d Uitverkoop

2XU Elite X Short Course trisuit heren 2015 MT3272d

MT3272d | Schrijf de eerste review! 20965 20965

2XU is trots om deze toonaangevende 2XU Elite X Short Course trisuit heren 2015 MT3272d te presenteren.

Ontworpen met Yamamoto's nieuwste generatie water snijdende technologie voor een niet te evenaren snelheid in het water.

Op de rug, 2XU's nieuwe flinterdunne TRI SKIN stof geplaatst om het te laten ademen zodat de drager geen over-hitting krijgt tijdens het zwemmen.

De Elite is uitgevoerd met een SBR Fleece zeem, deze zeem biedt de beste bescherming voor lange tijd. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€249,95

149,95 €149,95

Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

 2XU Elite X Short Course trisuit heren 2015 MT3272d

2XU is trots om deze toonaangevende 2XU Elite X Short Course trisuit heren 2015 MT3272d te presenteren. Ontworpen met Yamamoto's nieuwste generatie water snijdende technologie voor een niet te evenaren snelheid in het water.Op de rug, 2XU's nieuwe flinterdunne TRI SKIN stof geplaatst om het te laten ademen zodat de drager geen over-hitting krijgt tijdens het zwemmen. De Elite is uitgevoerd met een SBR Fleece zeem, deze zeem biedt de beste bescherming voor lange tijd. Gedragen door meerdere wereldkampioenen!

Kenmerken:
- Flatlock gestikt, om irritatie te voorkomen
- Achter semi-blokkerende rits
- Naadloze 'gripper'
- SBR Fleece zeem
- TRI SKIN

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits achterkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie 2XU triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren 16% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren (G20118C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

€229,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren 6% Korting Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren (TS21MACP103)

De Zone3 Activate plus trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

€134,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart/wit 50% Korting BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart/wit (0219006-2022-101)

Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€79,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren (0222001-125)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren 10% Korting BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren (0223001-128)

Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€244,95

€219,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren (0219008-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Elite X Short Course trisuit heren 2015 MT3272d

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.