Uitverkoop
De Arena ST rear zip mouwloos trisuit blauw heren is ontworpen voor alle etappes van de long-distance triathlon.
De sneldrogende ST-stof combineert duurzaamheid, compressie en elasticiteit wat samen voor een totale bewegingsvrijheid en goede uithoudingsvermogen zorgt.
Het hydrodynamisch oppervlak houdt het water buiten tijdens het zwemmen en flatlocknaden zorgen er voor dat het trisuit super comfortable aanvoelt.
Meshpanelen en een superlichte, vochtafvoerende zeem houden je fris tijdens de hele rit.
€149,95
€89,95Je bespaart €60,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Arena ST rear zip mouwloos trisuit blauw heren
Eigenschappen:
- Innovatieve stoffen zorgen voor optimale compressie, minimale weerstand in het water en superieure aerodynamica
- Platte naden zorgen voor een volledig comfort en zachtheid
- De Chamois zeem beschikt over een hoge elasticiteit, ultrasnelle droging en superieure vochtafvoerende eigenschappen
- Dankzij de duurzame Lycra stof gaat het trisuit super lang mee
- Mesh-panelen voor meer bewegingsvrijheid
Materiaalsamenstelling: 71% Polyamide 29% Elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren
(G20118C10)
Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.
€274,95
€229,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren
(0224007-203)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
17% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren
(TS25MACTP117)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€139,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
(TS24MMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
31% Korting
Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw blauw heren
(8623078-424)
Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€360,-
€244,95Je bespaart €115,05 (incl. BTW)
30% Korting
Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex
(1016-LIM)
De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.
€469,95
€324,95Je bespaart €145,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Arena ST rear zip mouwloos trisuit blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.