BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0  0219006-010 12% Korting

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0

0219006-010 | Schrijf de eerste review! 39766 39766 8719324909907

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels.

BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant.

Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is.

Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

139,95 €139,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Tri-Lite zeem voor lange afstanden
  • YKK ITU rits met ZippCover
  • Speciale behandeling en HydroSpeed zakjes voor verbeterde hydrodynamica
  • CRE-UTR race materiaal om maximale snelheid te behalen
Omschrijving

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0

Het trisuit staat voor maximaal comfort tijdens de echte triathlon afstanden. Elke vorm van irritatie wordt voorkomen en dit is tot in de details uitgewerkt, waaronder; FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers en een ZippCover.

Eigenschappen: 
- CRE-UTR race materiaal op de voorkant voor een maximale snelheid
- MESH3D-EP ademende stof op de achterzijde zodat het lichaam zijn warmte kwijt kan
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant sluiten strak en gestroomlijnd aan
- Speed mesh zijpanelen voor een maximaal ademend vermogen
- YKK ITU rits op de rug met ZippCover (beschermings flap)
- Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Art-Elastische leg gripper voorkomen het omhoog kruipen van de beenpijpjes
- Getailleerde pasvorm zorgt voor een mooie aansluiting
- Maten: XS-XXL

Kleursamenstelling: Divine black

Materiaalsamenstelling: 80% Polyester, 20% Spandex.

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits achterkant
  • Kleur Rood
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie BTTLNS Tactics
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion TEMPO! ONE  Suit korte mouw grijs Unisex 25% Korting Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw grijs Unisex (1016-GRY)

De Fusion TEMPO! Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.

Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.

De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€349,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/wit heren 52% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/wit heren (0219008-2022-120)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,95

€79,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos oranje/blauw heren 17% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos oranje/blauw heren (8622090-480)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,95

€139,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit korte mouw wit heren 10% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit korte mouw wit heren (8620092-001)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€179,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Fusion SLi Speed Suit korte mouw zwart Unisex 25% Korting Fusion SLi Speed Suit korte mouw zwart Unisex (0233-BLK)

De Fusion SLi Speed Suit korte mouw is het ultieme wedstrijdpak dat rekening houdt met alle omstandigheden.

Het pak is speciaal ontworpen in zijn technische details en marginale winsten, wat je kansen vergroot en een meetbaar verschil kan maken tijdens trainingen of op de wedstrijddag.

De combinatie van verschillende materialen in het speedsuit, samen met de elastische rits, maakt het pak zeer vormvast, waardoor je het nauwelijks bewegingsweerstand ervaart.

Het speciale micromesh paneel aan de voorkant zorgt er voor dat de druk op de buik zoveel mogelijk wordt verminderd, zodat de ademhaling onbelemmerd blijft.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€267,95

€199,95

  Je bespaart €68,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje heren 27% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje heren (0219008-121)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€129,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.