BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren  0222001-125 Uitverkoop

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren

0222001-125 | Schrijf de eerste review! 77769 77769 8720647703189

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon.

Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid.

Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen.

Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

113,95 €113,95

Je bespaart €76,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Korte mouwen voor maximale aerodynamica
  • Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort
  • 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant voor voeding
  • Perfecte adembaarheid door MESH3D-EP materiaal
Omschrijving

Het trisuit heeft korte mouwen voor een goede aerodynamica op de fiets en een perfecte zonbescherming voor de schouders tijdens het hardlopen. 
De combinatie van een CRE-UTR stof op de voorkant en een MESH3D-EP stof op de rug zorgen voor een perfecte vochtregulatie met de beste aerodynamische eigenschappen.

Eigenschappen:
- CRE-UTR race stof op het voorpaneel, schouders en armen voor maximale aerodynamica
- MESH3D-EP stof op de rug voor maximale vochtregulatie
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- Korte mouwen zorgen voor goede aerodynamische eigenschappen op de fiets
- 2 gemakkelijk toegankelijke HydroSpeed zakjes voor het meenemen van voeding
- Zijpanelen zijn gemaakt van Speed mesh materiaal voor een mooie pasvorm
- YKK rits op de voorkant met ZippCover (beschermings flap)
- Italiaanse Tri-lite zeem voor een zeer goede bescherming op de fiets tijdens lange afstanden
- Omhoog kruipen van de beenstukjes wordt voorkomen door Art-Elastisc leg grippers

Materiaalsamenstelling: 
80% Polyester
20% Spandex

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Black friday 2025
  •   BTTLNS Tactics (Special Edition)
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw zwart heren 40% Korting BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw zwart heren (0223001-125)

Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€244,95

€146,95

  Je bespaart €98,- (incl. BTW)

2XU Core Trisuit Zwart Heren 25% Korting 2XU Core Trisuit Zwart Heren (MT7398D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,99

€126,95

  Je bespaart €43,04 (incl. BTW)

Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren 33% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren (8622093-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€199,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren 24% Korting Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren (SP11)

De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,-

€96,95

  Je bespaart €32,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren 24% Korting Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren (TS25MAPSL117)

De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€150,-

€112,95

  Je bespaart €37,05 (incl. BTW)

2XU Light speed front zip trisuit mouwloos groen heren 25% Korting 2XU Light speed front zip trisuit mouwloos groen heren (MT6660d-FGR/RAF)

Het 2XU Light speed front zip trisuit mouwloos biedt ongeëvenaarde aerodynamica, warmte dempende technologie en superieure spier stabilisatie. In overeenstemming met RMIT University onderzoek naar koeling en ventilatie om de uitdagingen van de lange afstand wedstrijden te winnen. Om vermoeidheid te voorkomen en spierbewegingen te verminderen, bestaat dit trisuit uit lichtgewicht en krachtige PWX stof met circulair gebreide 360 graden stretch. Gemakkelijk toegankelijke achterste envelopzakken bieden voldoende veilige opslag voor je race-dag benodigdheden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€269,95

€199,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.