Castelli Free sanremo tri suit korte mouwen heren wit/rood 16073-123

16073-123 29392 29392 8055688206512 9.3 10 3
3 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Castelli Free sanremo tri suit korte mouwen heren wit/rood is een samenvoeging van de free tri top/short, hierdoor biedt dit trisuit alle eigenschappen voor een comfortabele triathlon.

Omdat de stof behandeld is (hydrofobe instadry speed stof) absorbeert hij geen water, wat betekend dat je sneller in het water bent dan je concurrenten.

De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets.

Uitgevoerd met de bekende KISS TRI chamois, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en lopen.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen
149,95 €149,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Free sanremo tri suit korte mouwen heren wit/rood

Het free sanremo tri suit is een samenvoeging van de free tri top/short, hierdoor biedt dit trisuit alle eigenschappen die nodig zijn voor een comfortabele triathlon. Omdat de stof behandeld is (hydrofobe instadry speed stof) absorbeert hij bijna geen water, wat betekend dat je sneller in het water bent dan je concurrenten. De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets.

De zeem in dit tri suit is gemaakt van de bekende KISS TRI chamois, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en lopen. Zoals de naam het zegt is deze short 'free' ontworpen voor een zeer anatomische pasvorm. Andere eigenschappen zijn de GIRO3 elastische grijper en hij is voorzien van Flatlock naden (platte naden). De Sanremo constructie met front opening maakt dit een geweldige pak voor alle afstanden.

Eigenschappen:
- Speedfreak geventileerd race stof aan de voorkant van het bovenste gedeelte
- Velocity mesh achterkant geeft windtunnel bewezen snelheid op de fiets
- YKK Camlock ritssluiting
- FreeAero 2 hydro- en aero-geoptimaliseerde zakken
- Mouwen tot elleboog voor extra aerodynamica
- Instadry Speed stof op short is snel in het zwemmen met minimale wateropname
- KISS Tri zeem is comfortabel op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- 2 kleine zakken op de heup voor voeding
- Giro Air leg grippers
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 180g (Large)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Rood
  •   Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli triathlon 2017
  •   Castelli zomer 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren 25% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren (TS24MREVII103)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€130,95

  Je bespaart €44,- (incl. BTW)

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren 25% Korting Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren (MP12..37)

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,-

€118,95

  Je bespaart €40,05 (incl. BTW)

Castelli sanremo speed suit korte mouw zwart heren 20% Korting Castelli sanremo speed suit korte mouw zwart heren (4525077-010)

Het Castelli sanremo s speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€239,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren 25% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren (TS23MACT108)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€89,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw heren 25% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw heren (TS23MAFS103)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€379,95

€284,95

  Je bespaart €95,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren 25% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren (TS24MMOMII101)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€129,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli Free sanremo tri suit korte mouwen heren wit/rood 16073-123

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.