Uitverkoop
Het Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/zwart heren is een samenvoeging van de free tri top en short, waardoor dit trisuit alle eigenschappen biedt voor een comfortabele triathlon.
De mouwen op elleboog lengte bieden extra aerodynamica op de fiets.
De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets.
Uitgevoerd met de bekende KISS TRI chamois zeem, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en hardlopen.
De sanremo voorkant zorgt voor een goede ventilatie en behoudt de aerodynamische prestatie van een 2-delige suit.
Het sanremo trisuit is geschikt voor elke afstand, door de zeem en de uitstekende kwaliteit van gebruikte materialen, waardoor deze niet schuurt tijdens het hardlopen en zeer weinig water opneemt tijdens het zwemonderdeel.
€159,95
€114,95Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/zwart heren
Zoals de naam het zegt is deze short 'free' ontworpen voor een zeer anatomische pasvorm. De zakken op de rug liggen plat voor het zwemmen, terwijl deze genoeg ruimte bieden voor het dragen van voeding op de fiets of tijdens het hardlopen.
Eigenschappen:
- Speedfreak geventileerde race stof aan de voorkant van het bovenste gedeelte
- Velocity mesh achterkant geeft windtunnel bewezen snelheid op de fiets
- YKK Camlock rits
- FreeAero 2 hydro- en aero-geoptimaliseerde zakken
- Instadry Speed stof op de broek is snel in het zwemmen met minimale wateropname
- KISS Tri zeem is comfortabel op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Ellenboog lange mouwen voor aerodynamica op de fiets
- 2 kleine zakken op de heup voor voeding
- Giro Air been grippers
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 180 gram (L)
Castelli heeft zijn triathlon kleding laten beoordelen door professionele triathleten. Deze beoordeling vindt u in onderstaande tabel per dicipline op een schaalverdeling van één tot en met vijf sterren:
| Volledige Triathlon | ***** |
| Halve Triathlon | ***** |
| Olympische Triathlon | **** |
| Sprint Triathlon | *** |
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren
(0224009-123)
De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren
(0219010-010)
De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
(TS24MMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
22% Korting
Zone3 Lava korte mouw trisuit grijs heren
(TS23MLSS109)
De Zone3 Lava Aero trisuit is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€239,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
11% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex
(1192-ABK)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.