
Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven.
Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien.
Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden.
Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen.
Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€359,95
€269,95Je bespaart €90,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Gemaakt om de snelste optie te zijn voor halve en lange afstand triathlons
- Aanzienlijke aero-voordelen op de fiets en tegelijkertijd comfort en koeling tijdens het lopen
- Op Premio gebaseerd kort gedeelte voor naadloos comfort en uitstekende aerodynamica
- 50-denier stof voor het bovenlichaam is de dunste, gladste stof voor een licht gewicht en maximale aerodynamica
- Actieve koeling tijdens het hardlopen, waarbij vocht direct naast de huid verdampt
- Silicone snelheidsribbels op de mouwen veroorzaken turbulentie om de luchtweerstand op een van de meest blootgestelde delen van het lichaam te verminderen
- Ellebooglange mouwen en knielange benen voor maximale aerodynamica
- 2 achterzakken voor voldoende opslagruimte voor voeding
- KISS Tri pad
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.
De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.
€470,-
€389,95Je bespaart €80,05 (incl. BTW)
Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€324,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.