Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren  8623078-085 Uitverkoop

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren

8623078-085 | Schrijf de eerste review! 84265 84265 8050949878972

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven.

Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien.

Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden.

Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen.

Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€359,95

247,95 €247,95

Je bespaart €112,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Gemaakt om de snelste optie te zijn voor halve en lange afstand triathlons
- Aanzienlijke aero-voordelen op de fiets en tegelijkertijd comfort en koeling tijdens het lopen
- Op Premio gebaseerd kort gedeelte voor naadloos comfort en uitstekende aerodynamica
- 50-denier stof voor het bovenlichaam is de dunste, gladste stof voor een licht gewicht en maximale aerodynamica
- Actieve koeling tijdens het hardlopen, waarbij vocht direct naast de huid verdampt
- Silicone snelheidsribbels op de mouwen veroorzaken turbulentie om de luchtweerstand op een van de meest blootgestelde delen van het lichaam te verminderen
- Ellebooglange mouwen en knielange benen voor maximale aerodynamica
- 2 achterzakken voor voldoende opslagruimte voor voeding
- KISS Tri pad

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering High-end (full distance)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren (0224007-203)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren 28% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren (8625083-010)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€230,-

€164,95

  Je bespaart €65,05 (incl. BTW)

2XU Core Sleeved Trisuit Black/White Heren  20% Korting 2XU Core Sleeved Trisuit Black/White Heren (MT7397D-BLK/WHT)

De 2XU Core Sleeved Trisuit is ontworpen met alles wat je nodig hebt om je volgende race te voltooien. Met geavanceerde technologieën zorgt deze trisuit ervoor dat niets je tegenhoudt, zodat jij je volledig kunt concentreren op het behalen van je persoonlijke record.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,99

€151,95

  Je bespaart €38,04 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Suit korte mouw ocean unisex 20% Korting Fusion TEMPO! Suit korte mouw ocean unisex (1016-OCE)

De Fusion TEMPO! Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.

Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.

De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€470,-

€374,95

  Je bespaart €95,05 (incl. BTW)

2XU Core trisuit korte mouw zwart heren 26% Korting 2XU Core trisuit korte mouw zwart heren (MT7043d-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€139,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren 17% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren (TS25MACTP117)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€170,-

€139,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.