Uitverkoop
De Castelli PR speed suit zal je helpen om nog eerder over de finish te komen.
Het pak is aerodynamisch, maakt gebruik van een ondersteunende maar relatief dunne KISS Tri zeem en is ideaal voor halve en volle Ironmans.
Castelli heeft een ongelooflijk dunne, gladde stof gebruikt voor het bovenlichaam, waardoor het gewicht tot een minimum wordt beperkt, en het lycragehalte zorgt ervoor dat het vocht snel verdampt.
Het pak sluit als een tweede huid op het lichaam aan, maar zal dankzij de hoge rekbaarheid nooit in de weg zitten.
Door middel van de handige rits kun je zelf de maten van ventilatie aanpassen en met twee achterzakken heb je voldoende opbergruimte.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€224,95Je bespaart €75,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Geschikt voor wielrennen, hardlopen en zwemmen
- Pro-level uitvoering ideaal voor lange afstanden
- Zeer aerodynamisch op de fiets
- Werkt verkoelend tijdens hardlopen
- 50-denier materiaal aan bovenzijde is dun en soepel voor minimaal gewicht
- Siliconen strips op de mouwen verminderen luchtweerstand
- Mouwen op ellebooglengte
- Voorzien van 2 opbergvakken op achterzijde
- Bevat KISS Tri Pad
- Kleur: Silver gray/Black
- Gewicht: 251 gram (L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
29% Korting
Castelli free sanremo 3 suit sleeveless zwart heren
(8625084-010)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€133,95Je bespaart €56,05 (incl. BTW)
17% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon heren
(TS25MACTP101)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€139,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
20% Korting
2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren
(MT6426d-BLK/WHT)
Het 2XU Aero trisuit korte mouw is in de schouders en zijpanelen voorzien van een 3D structuur en een naadloze mouwafwerking van SBR channel. Dit zal als een tweede huid om uw lichaam aanvoelen. Doordat er gebruik gemaakt word van een hydrofiele nylon-LYCRA vezelmatrix, zorgt de SBR ventilatie voor een betere lucht- en vochtstroombeheersing waardoor u koel kunt blijven. De krachtige, lichtgewicht PWX-stof - met rondgebreide 360-graden stretch - vermindert spierbewegingen en voorkomt vermoeidheid. Dit terwijl de beengrippers met interne siliconenprint zorgen voor een aerodynamische en gestroomlijnde pasvorm.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
15% Korting
Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren
(G10119CP30)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€189,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren
(0224007-201)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
(TS24MMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli PR speed trisuit korte mouwen zwart/geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.