
Het Castelli sanremo s speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven.
Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien.
Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden.
Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen.
Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Gemaakt om de snelste optie te zijn voor halve en lange afstand triathlons
- Aanzienlijke aero-voordelen op de fiets en tegelijkertijd comfort en koeling tijdens het lopen
- Op Premio gebaseerd kort gedeelte voor naadloos comfort en uitstekende aerodynamica
- 50-denier stof voor het bovenlichaam is de dunste, gladste stof voor een licht gewicht en maximale aerodynamica
- Actieve koeling tijdens het hardlopen, waarbij vocht direct naast de huid verdampt
- Silicone snelheidsribbels op de mouwen veroorzaken turbulentie om de luchtweerstand op een van de meest blootgestelde delen van het lichaam te verminderen
- Ellebooglange mouwen en knielange benen voor maximale aerodynamica
- 2 achterzakken voor voldoende opslagruimte voor voeding
- KISS Tri pad
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€219,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€179,-
€159,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€170,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
Ontdek de 2XU Light Speed React Sleeved Trisuit ontwikkeld met inzichten uit tests met onze elite-ambassadeurs en onderzoek naar skinsuits van de Tour de France, biedt de Light Speed React Trisuit uitzonderlijke aerodynamica, geavanceerde koelingstechnologie en ongeëvenaarde spierstabilisatie. De ultieme keuze voor langeafstandsraces.
€349,99
€314,95Je bespaart €35,04 (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli sanremo speed suit korte mouw zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.