
Deze Compressport Aero trisuit is een van hoogwaardig lolite trisuit met posturale ondersteuning en geïntegreerde zeem voor optimale prestaties in zwem-fiets-loop wedstrijden.
Verbeterd aerodynamisch ontwerp met tweede-huid pasvorm en lange mouwen voor maximale effectiviteit in een tijdritpositie.
Geoptimaliseerd voor triatlon met licht, geïntegreerd zeem, mesh zakken voor voeding en silicone grip aan de buitenkant voor een perfecte, slipvrije positionering op het zadel.
Maximale thermoregulatie dankzij specifiek microvezelweefsel en ventilatiepanelen die helpen de lichaamstemperatuur onder controle te houden tijdens intense inspanningen.
€250,-
€187,95Je bespaart €62,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€152,95Je bespaart €17,04 (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€79,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Castelli Core Tri Suit Short Sleeve is het perfecte instapmodel voor triatleten die topprestaties willen leveren zonder het topsegment te betalen. Dankzij het aerodynamische ontwerp met korte mouwen, comfortabele KISS Tri-zeem en praktische details zoals een 3/4-rits en twee platte achterzakken, biedt dit trisuit alles wat je nodig hebt voor een succesvolle race. Licht, ademend en ontworpen met technologie uit Castelli’s premiumlijn is deze trisuit ideaal voor zowel korte als lange afstanden.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
(incl. BTW)
De Fusion TEMPO! Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.
De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.
€470,-
€374,95Je bespaart €95,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Compressport Aero korte mouw trisuit zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.