Fusion Multisport trisuit zwart

1032-BLK 12879 12879 8400780013221 8.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Fusion Multisport pak is ontworpen met het Long Distance triatleet in gedachten, maar is even veelzijdig voor alle afstanden. De korte broek en achterste gedeelte van het pak is gemaakt van LYCRA  POWER Een gecertificeerde druksterkte weefsel gemaakt om de prestaties te verbeteren door het verminderen van spier trillingen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen
119 €119,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De Fusion Multisport pak is ontworpen met het Long Distance triatleet in gedachten,
maar is even veelzijdig voor alle afstanden. De korte broek en achterste gedeelte
van het pak is gemaakt van LYCRA ® POWER ™ Een gecertificeerde druksterkte weefsel
gemaakt om de prestaties te verbeteren door het verminderen van spier trillingen.

Een flexibeler en lichter LYCRA ® materiaal wordt gebruikt op het voorzijde romp panelen
voor ventilatie en comfort. Micro fleece voering is op zijn plaats om de onderrug warm te houden
Het pak is gebouwd met behulp flatlock stiksel voor meer comfort

- Multisport pak geschikt voor wielrennen, hardlopen en zwemmen.

- Gemaakt van Lycra.

- Diverse panelen voor een optimaal comfort.

- Met op de rug 2 speciaal ontworpen zakken.

Specificaties
  • Merken Fusion triathlon
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren (0224007-202)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex (1192-BLK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren 7% Korting Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren (SP11)

De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€129,-

€119,95

  Je bespaart €9,05 (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren 15% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren (NR11..02)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,-

€251,95

  Je bespaart €47,05 (incl. BTW)

Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren 20% Korting Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren (18114-933)

Het Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren is gemaakt van Tempo3 lichtgewicht stof aan de bovenzijde en Pace 3 stretch stof aan de onderkant. In dit tri suit is de bekende YKK Camlock rits aangebracht, die erg duurzaam is en daardoor het aan en uitrekken erg gemakkelijk maakt. Gemaakt van hoogwaardige, snel opdrogende stoffen die een goede vochtregulatie bieden. De KISS Tri zeem is erg zacht en hierdoor comfortabel op de fiets. Bovendien verdwijnt deze zeem vrijwel volledig tijdens het hardlopen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€94,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren 28% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren (8625083-010)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€230,-

€164,95

  Je bespaart €65,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Fusion Multisport trisuit zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.