25% Korting
De Fusion SLi Speed Suit korte mouw is het ultieme wedstrijdpak dat rekening houdt met alle omstandigheden.
Het pak is speciaal ontworpen in zijn technische details en marginale winsten, wat je kansen vergroot en een meetbaar verschil kan maken tijdens trainingen of op de wedstrijddag.
De combinatie van verschillende materialen in het speedsuit, samen met de elastische rits, maakt het pak zeer vormvast, waardoor je het nauwelijks bewegingsweerstand ervaart.
Het speciale micromesh paneel aan de voorkant zorgt er voor dat de druk op de buik zoveel mogelijk wordt verminderd, zodat de ademhaling onbelemmerd blijft.
€267,95
€199,95Je bespaart €68,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zwemmen: Het flexibele bovendeel zorgt voor een groot bewegingsbereik, en de waterafstotende benen verbeteren je zwemmen. En als u het water verlaat, droogt uw pak snel.
Fietsen: De bovenpanelen zijn nauwsluitend, volledig plooivrij en zeer aerodynamisch. De stof is actief koelend als hij nat is en voorkomt een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen zonnebrand. De mouwen hebben een speciaal aerodynamisch ontwerp, terwijl ook de achterzak gestroomlijnd is vormgegeven.
Hardlopen: Op de benen van het pak is het materiaal geweven voor echte 4-weg stretch en 10-12 mmHg sportcompressie die spiervermoeidheid tegenhoudt. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele run op te bergen zonder je bewegingspatroon te belemmeren.
Kenmerken:
- SuperZwarte stof op de benen, Made in France
- SuperWitte stof op het bovenlichaam, Made in Italy
- Elastische YKK rits aan de voorkant
- Zachte, elastische, fleece vulling, Made in Italy
- Free-cut tape aan de uiteinden van mouwen en benen met sublimatie gedrukte logo's
- Zakken aan buitenkant dijen voor gels (tot 3 per zak)
- Aero zak op de rug
- Unisex product
- Gemaakt in Europa in de FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 door OEKO-TEX® gecertificeerd product. Dat betekent dat alle onderdelen, zoals stoffen, draden, transfers, ritsen, elastiek, labels, enz. getest en goedgekeurd zijn volgens de norm en dus geen schadelijke stoffen bevatten.
- Dit product is RACE FIT en speciaal ontworpen om zeer strak te passen voor een optimale werking. Kies uw normale maat, maar verwacht dat het product als lijm op het lichaam past. Ga voor een lossere pasvorm een maat groter. Als u meestal tussen twee maten in zit, kies dan de grootste maat.
Materiaal: Benen: 71% polyamide, 29% elastaan. Buik: 84% polyamide, 16% elastaan. Bovenlichaam: 78% polyester, 22% elastaan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
19% Korting
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren
(TS23MAFS101)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€304,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex
(1001-NIB)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren
(TS25MAPSL117)
De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.
€150,-
€112,95Je bespaart €37,05 (incl. BTW)
20% Korting
2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren
(MT6426d-BLK/WHT)
Het 2XU Aero trisuit korte mouw is in de schouders en zijpanelen voorzien van een 3D structuur en een naadloze mouwafwerking van SBR channel. Dit zal als een tweede huid om uw lichaam aanvoelen. Doordat er gebruik gemaakt word van een hydrofiele nylon-LYCRA vezelmatrix, zorgt de SBR ventilatie voor een betere lucht- en vochtstroombeheersing waardoor u koel kunt blijven. De krachtige, lichtgewicht PWX-stof - met rondgebreide 360-graden stretch - vermindert spierbewegingen en voorkomt vermoeidheid. Dit terwijl de beengrippers met interne siliconenprint zorgen voor een aerodynamische en gestroomlijnde pasvorm.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
25% Korting
2XU Light speed front zip trisuit mouwloos groen heren
(MT6660d-FGR/RAF)
Het 2XU Light speed front zip trisuit mouwloos biedt ongeëvenaarde aerodynamica, warmte dempende technologie en superieure spier stabilisatie. In overeenstemming met RMIT University onderzoek naar koeling en ventilatie om de uitdagingen van de lange afstand wedstrijden te winnen. Om vermoeidheid te voorkomen en spierbewegingen te verminderen, bestaat dit trisuit uit lichtgewicht en krachtige PWX stof met circulair gebreide 360 graden stretch. Gemakkelijk toegankelijke achterste envelopzakken bieden voldoende veilige opslag voor je race-dag benodigdheden.
€269,95
€199,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
15% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren
(NR11..02)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€251,95Je bespaart €47,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Fusion SLi Speed Suit korte mouw zwart Unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.