
De Tempo! TWO Suit is een veelzijdige unisex outfit, ideaal voor elke triatleet die zijn sportkleding wil upgraden.
Deze outfit is waarschijnlijk de beste keuze voor de meeste atleten die een Ironman willen voltooien.
Het combineert functionaliteit met topprestaties en is beschikbaar in twee kleuren: Magnesium en Zwart - beide met de kenmerkende tempo-print op de voorkant.
De mesh voorkant biedt uitstekende ademend vermogen, terwijl de achterkant is ontworpen voor optimale zonbescherming.
Het pak is geoptimaliseerd met onze aerodynamische mouwen en de stof, bekend van de Tempo! ONE Suit, samen met de zachte, elastische fleece inleg voor comfort tijdens de hele race.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Belangrijke kenmerken voor de Tempo! TWO Suit zijn onder andere een gestroomlijnde aerodynamische zak op de rug en zijzakken op het dijbeen voor voeding, een elastische YKK-rits en de mogelijkheid om sponsorlogo's toe te voegen, wat het pak zeer functioneel maakt.
Aanbevolen voor atleten die langeafstandsraces voltooien in ongeveer 9 tot 11 uur en middellangeafstandsraces in 4 tot 6 uur.
Details en materialen:
-Flexibele YKK-rits voor gemakkelijk aantrekken.
-Functionele Fusion-zakken aan de zijkant van het dijbeen voor voeding, zodat energie altijd binnen handbereik is.
-Een aerodynamische zak aan de achterkant voor essentiële spullen, die de weerstand minimaliseert.
-Hoge UV-bescherming voor zonbescherming tijdens lange races.
-Fusion Powerlock-technologie voor duurzame, veilige stiksels.
-Opties voor sponsorlogo plaatsing, waardoor het aanpasbaar is voor team- en individuele branding.
-Een zachte, elastische fleece pad uit Italië voor extra comfort tijdens lange ritten.
-Hoogwaardige stoffen uit Frankrijk en Italië, vervaardigd in Fusions Litouwse werkplaats.
-STANDARD 100 door OEKO-TEX® gecertificeerd product. Certificaatnummer: 20170K1267 AITEX.
Materiaal (zwart/wit):
-Bovenkant: 87% polyester, 13% elastaan
-Buik, zijpanelen en onderrug: 86% polyester, 14% elastaan
-Mouwen: 80% polyamide, 20% elastaan
-Onderkant: 71% polyamide, 29% elastaan
-Materiaal (zwart):
-Bovenkant: 80% polyamide, 20% elastaan
-Buik, zijpanelen en onderrug: 86% polyester, 14% elastaan
-Mouwen: 80% polyamide, 20% elastaan
-Onderkant: 71% polyamide, 29% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Zone3 Lava long distance FZ aero is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€259,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€152,95Je bespaart €17,05 (incl. BTW)
Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit.
Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof.
In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen.
Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water.
Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd.
En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel.
Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€299,95
€239,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€179,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.