
Met unieke 'niet-verbonden' middel zorgt de nieuwe 226 korte mouw race voor een snellere wissel en gemakkelijkere toilet onderbrekingen door de volledige rits.
Verhoogde aerodynamica door korte mouwen en nieuwe generatie Stretchskin materiaal maar ook verbeterde spierondersteuning.
Het lichaam blijft wordt koel gehouden door het Vapour-cool materiaal.
Als laatste uitgevoerd met Orca's Tri tech zeem, 2-8mm padding zorgt voor het beste comfort tijdens alle onderdelen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca 226 Kompress race trisuit korte mouw zwart/wit heren
Stetchskin next generation zorgt voor een verbeterde aansluiting op het lichaam en zal voelen als een tweede huid. Verbeterde spierondersteuning, aerodyanamica met een uitstekende adembaarheid. Toegepast op de benen, zijpanelen en schouderpanelen voor snelle opdroging en goede UV bescherming.
VapourCool met UPF50+ zon bescherming maakt gebruik van nano-crystal technologie om ervoor te zorgen dat het lichaam koel blijft tijdens intensieve inspanningen. Ook zorgt deze stof voor snelle afvoer van transpiratie onder de armen en op de zijpanelen van het suit.
Open middel door het gebruik van een volledige rits zorgt ervoor dat het trisuit sneller aan/uitgetrokken kan worden. Tevens maakt het onderbrekingen voor de toilet gemakkelijker en sneller.
Tri-tech zeem met 2-8mm gevormde, gesneden raden geeft deze zeem een een 110kg dichtheid. Deze PU foam zeem is gekalibreerd en speciaal ontworpen voor de triathleet om tijdens alle onderdelen specifiek te bewegen. Zeer fijne padding met snelle opdroging en vermijding van irritaties!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.
€469,95
€324,95Je bespaart €145,- (incl. BTW)
De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.
(incl. BTW)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€162,95Je bespaart €27,05 (incl. BTW)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€188,95Je bespaart €41,05 (incl. BTW)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€170,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca 226 kompress race trisuit korte mouw zwart/wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.