Uitverkoop
De Orca Core Race suit heren 2014 is een betaalbaar en multifunctioneel kledingstuk om je te bedekken tijdens een race of training.
De Core Race suit is een ideaal all-round club suit dat mee groeit met uw veranderende doelen en benodigdheden.
€109,95
€64,95Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca Core Race suit heren 2014
De Orca Core Race suit heren 2014 is een betaalbaar en multifunctioneel kledingstuk om je te bedekken tijdens een race of training. De Core Race suit is een ideaal all-round club suit dat mee groeit met uw veranderende doelen en benodigdheden.
Eigenschappen:
- Aquaglide: Orca Aquaglide is herontwikkeld als een hogere kwaliteit materiaal - strakkere naden, voor lichtere, meer ademend comfort en om de duurzaamheid te verbeteren. De waterafstotende kwaliteiten zorgen voor een hogere snelheid in het water, terwijl de waterabsorptie minimaal blijft. Aquaglide komt met ingebouwde lycra stof in een polyamide garen voor extra weerstand tegen bacteriën. Aquaglide technologie houdt the triatleet koel, droog en comfortabel.
- Tri-Mesh: Tri-Mesh maakt gebruik van een mix van polyester en spandex om vocht van het lichaam weg te drijvenen de adembaarheid van de stof the verbeteren voor extra comfort tijdens trainingen.
- Vapour: De nieuwe generatie Orca Vapour is een lichte, ademende stof die gebruikt wordt in de meest belangrijke vochttransport panelen van de kleding. Met een hoog vochtdamptransport transmissieratio - de ratio waarmee vocht door de stof gaat en naar buiten getransporteert wordt - Vapour wordt gebruikt om de prestatie en het comfort zo optimaal mogelijk te houden.
- Prestatie: Reflectieve print met achterzak voor essentiële accessoires
- Comfort: Tri-tech zeem
- Ontwerp: Oogstrelende kleuren en styling
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren
(0224009-123)
De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
24% Korting
2XU Aero Hex Trisuit korte mouw Midnight/Cool Matcha Heren
(MT7394D-MDN-CLM)
Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw de nieuwste innovatie in triatlon, volledig herontworpen met Hexagon overlock-stiksel. De Aero Hex Trisuit korte mouw is ergonomisch ontworpen om de rondingen van het lichaam te volgen zonder te kreuken, voor een slank gevoel dat de aerodynamica tijdens de race verbetert.
€269,99
€204,95Je bespaart €65,04 (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren
(0223001-128)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€219,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
16% Korting
Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren
(G20118C10)
Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.
€274,95
€229,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren
(MT6426d-BLK/WHT)
Het 2XU Aero trisuit korte mouw is in de schouders en zijpanelen voorzien van een 3D structuur en een naadloze mouwafwerking van SBR channel. Dit zal als een tweede huid om uw lichaam aanvoelen. Doordat er gebruik gemaakt word van een hydrofiele nylon-LYCRA vezelmatrix, zorgt de SBR ventilatie voor een betere lucht- en vochtstroombeheersing waardoor u koel kunt blijven. De krachtige, lichtgewicht PWX-stof - met rondgebreide 360-graden stretch - vermindert spierbewegingen en voorkomt vermoeidheid. Dit terwijl de beengrippers met interne siliconenprint zorgen voor een aerodynamische en gestroomlijnde pasvorm.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core Race suit heren blauw/wit 2014
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.