Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren  G20119C35 15% Korting

Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren

G20119C35 | Schrijf de eerste review! 113125 113125

De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden.

De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden.

Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€225,-

189,95 €189,95

Je bespaart €35,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Belangrijkste kenmerken:
Multistretch-materiaal
Zeer zacht en licht gestructureerd stretchmateriaal in het rompgedeelte biedt stabiliteit en bewegingsvrijheid.

Power-materiaal
Het compacte powermateriaal in de benen zorgt voor spiercompressie en ondersteuning, waardoor vermoeidheid en verzuring worden verminderd.

Performance Pad
De ergonomisch gevormde, geperforeerde Perform 2 Tripad is sneldrogend en biedt maximaal comfort tijdens het fietsen.

Voorrits met Backstop
Een lange ritssluiting met rugstop, die van onder naar boven sluit, maakt het trisuit eenvoudig aan en uit te trekken. De flinterdunne, gelijmde onderlaag minimaliseert drukpunten en verhoogt het draagcomfort.

Presterende zoom
De 7 cm brede elastische beenafwerking met huidvriendelijke siliconen voorkomt verschuiven en schuren, zonder in de benen te snijden.

Perform Pocket
De dubbele zak in de onderrug biedt veilige en gemakkelijke toegang tot wedstrijdbenodigdheden.

Perform Fit
De korte mouwen en ergonomische snit zorgen voor uitstekende bewegingsvrijheid en aerodynamische voordelen.

Perfect voor triatleten die het maximale uit hun race willen halen
Met zijn geavanceerde materialen en functionele details is de Sailfish Aerosuit Perform 2 de ideale keuze voor triatleten die lange afstanden afleggen. Dit trisuit biedt een perfecte combinatie van draagcomfort, ondersteuning en aerodynamica, zodat je optimaal kunt presteren in elke fase van de wedstrijd.

Specificaties
  • Merken Sailfish
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Sailfish 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren 31% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren (8623078-085)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€359,95

€247,95

  Je bespaart €112,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren (0224009-123)

De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex (1192-ABK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart 43% Korting BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart (0219006-2022-010)

Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren 15% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren (NR11..02)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,-

€251,95

  Je bespaart €47,05 (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 22% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€360,-

€279,95

  Je bespaart €80,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.